عمران خان: عمران خان: تهدید عمران خان خواستار کشمیر ، پاکستان ، به نام الله است ، ما از هند نمی ترسیم – عمران خان ، هند را به روز همبستگی کشمیر متهم کرد ، می گوید پاکستان به کاشمری ها حق تصمیم گیری خود را می دهد سرنوشت

فوریه 5, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • عمران خان مجدداً سعی در تبلیغ تبلیغات به نام کشمیر داشت
  • بسیاری از ادعاهای دروغین علیه هند در جریان تجمع در کشمیر ، لهستان
  • وی به مردم کشمیری قول داد که خواست خود را انتخاب کنند ، وی گفت – آنها در پاکستان گنجانده خواهند شد

اسلام آباد
عمران خان نخست وزیر پاکستان در یک جلسه عمومی در کوتلی در کشمیر تحت اشغال پاکستان برای ایجاد تبلیغات جدید از طرف کشمیر سخنرانی کرد. در این مدت ، او نه تنها علیه هند سم پاشید ، بلکه از اقدامات علیه کشمیر نیز حمایت کرد. نه تنها این ، عمران خان حتی گفت که اگر هند قطعنامه سازمان ملل را رعایت کند ، به کاشمری ها نیز حق تصمیم گیری درباره سرنوشت خود را می دهد.

عمران به کشمیری حق انتخاب می دهد
عمران خان گفت که من می خواهم امروز در مورد سازمان ملل بخاطر بیاورم که شما به حق و قول خود عمل نکردید. هر زمان که کشمیری ها حقوق خود را بدست آورند ، زمانی که کشمیری ها سرنوشت خود را تعیین کنند و زمانی که مردم کشمیر برای پاکستان تصمیم بگیرند. سپس پاکستان به مردم کشمیر حق انتخاب خواهد داد. که در آن آنها تصمیم خواهند گرفت که می خواهند مستقل بمانند ، که می خواهند با پاکستان بمانند.

به نام اسلام مردم فریب خوردند
عمران خان برای فریب مردم پاکستان حتی به نام اسلام در کوتلی همه تلاش خود را انجام داد. وی گفت ما آماده گفتگو با هند هستیم. اما آن را نقطه ضعف ما ندانید. شاید هند آخرین بار فهمیده بود که ما می خواهیم با توجه به هر نقطه ضعفی دوست باشیم. این ایالت متعلق به افرادی است که در ازاره لا اله الا الله ساخته شده اند. اینها کسانی نیستند که جز خدا را عبادت کنند. نه ترس از کسی وجود دارد و نه می تواند وجود داشته باشد. تمام جهان اسلام با شماست.

عمران خان: عمران خان گفت هند برای حل مسئله کشمیر یک قدم برمی دارد و پاکستان آماده است تا دو گام بردارد
بردگی پاکستانی به خدا
عمران در همین جا متوقف نشد. او حتی گفت که کسانی که به یک خدا خدمت می کنند نمی توانند به دیگری خدمت کنند. بنابراین هرگز درک نکنید که وقتی به شما (هند) می گوییم دوست خواهیم بود ، پس از کسی می ترسیم یا می ترسیم. ما می خواهیم مردم کشمیری حقوق خود را بدست آورند ، این ظلم و ستم تمام شده است ، مردم کشمیری نیز باید در مورد زندگی خود تصمیم بگیرند. این حق انسانی و حق دموکراتیک آنهاست.

[ad_2]