عمران خان سرکار: دولت پاکستان برای دریافت وام پارک اسلام آباد فاطمه جینا را رهن می کند

ژانویه 25, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • عمران خان دولت پاکستان بزرگترین پارک اسلام آباد را در رهن می داند
  • عمران خان امیدوار است که این پارک با رهن پارک خود 500 میلیارد روپیه وام دریافت کند.
  • نام این پارک “پارک فاطیما جینا” است که خواهر محمد علی جینا بنیانگذار پاکستان است.

اسلام آباد
دولت عمران خان در پاکستان بودجه کمبود بودجه در نظر دارد بزرگترین پارک در اسلام آباد پایتخت را به رهن بگذارد. این پارک در بخش F-9 اسلام آباد است. دولت عمران خان امیدوار است که این پارک از رهن 500 میلیارد روپیه وام دریافت کند. این پیشنهاد برای رهن در پارک روز سه شنبه در جلسه هیئت دولت ارائه می شود. این پارک پارک فاطیما جینا نام دارد که خواهر محمد علی جینا بنیانگذار پاکستان است.

بر اساس گزارش روزنامه پاکستانی Dawn ، این دیدار از طریق لینک ویدیویی برگزار خواهد شد که به همت دفتر عمران خان برگزار خواهد شد. این پیشنهاد روز سه شنبه مورد بحث و بررسی قرار می گیرد. در این گزارش آمده است که دولت عمران خان به دلیل ازدحام مالی دارایی های دولت فدرال را به پارک F-9 متعهد می کند. این مبلغ 500 میلیارد روپیه به او وام می دهد.
پنگال پاکستان برای نجات هواپیماهای توقیف شده در مالزی 51 کرور روپیه پرداخت ، این یک توهین بین المللی بود
اداره توسعه سرمایه اسلام آباد قبلاً گواهی اعتراض در این زمینه دریافت کرده است. بسیاری از دولت های پاکستان پیش از این م institutionsسسات و ساختمانهای مختلفی را رهن کرده اند ، اما این بار دولت عمران پارکی را که به نام خواهر محمدعلی نامگذاری شده است رهن خواهد کرد. این پارک 759 هکتار مساحت دارد. این منطقه یکی از بزرگترین مناطق سرسبز پاکستان است. نام این پارک به نام فاطیما جینا ، “مادر میلات” پاکستان است.
حزب عمران خان بودجه ای از هند دریافت می کند ، ماریام نواز را متهم می کند ، نام “عضو BJP” را بر خود گرفت
عمران خان مجدداً 416000 کرور وام گرفت
در حقیقت ، پای پاوا فقیر است و پاکستان دائماً اجاره می شود. این نیز زمانی است که عمران خان نیازی قول داد که پس از به قدرت رسیدن او روند گرفتن وام را خاتمه می دهد. پاکستان که با یک بحران اقتصادی شدید روبرو است ، به مرز ورشکستگی رسیده است. بقیه اقتصاد پاکستان توسط ویروس کرونا شکسته شده است. پاکستان که در آستانه بنگال قرار دارد ، مجدداً وام جدیدی به ارزش 1.2 میلیارد دلار (87،56،58،00،000 Rs) برای مدیریت اقتصاد خود گرفته است. با این میزان بدهی جدید ، پاکستان تاکنون وامهای جدیدی به مبلغ 5.7 میلیارد دلار (4،16،01،73،50،000،000 ریال) در نیمه اول سال مالی جاری جمع آوری کرده است.
پاکستان بیچاره 33 کرور صرف جنگ با هند کرد ، چیزی به دست نیاورد ، سر و صدا کرد
عربستان و امارات نیز از پاکستان درخواست وام کرده اند

در همان زمان ، عمران خان نخست وزیر ، دولت های قبلی را مقصر شرایط بد اقتصادی کشور ، حتی پس از دو سال و نیم اداره دولت می دانست. اوضاع در پاکستان به حدی رسیده است که حتی دولت عمران خان برای پرداخت حقوق کارمندان دولت مجبور به دستکاری است. عربستان سعودی و امارات ، بزرگترین “اهدا کننده” پاکستان ، به دنبال بازپرداخت میلیاردها دلار بدهی هستند. در همان زمان ، چین ، دوست همیشه سبز پاکستان ، نیز تمایلی به وام دادن به پاکستان ندارد.

[ad_2]