عمران خان در اختلاف در ارناب: عمران خان نخست وزیر پاکستان به جنجال آرناب می رود Goswami Balakot ، دولت مودی را هدف قرار می دهد – عمران خان در اختلاف Arnab Goswami در مورد دولت مودی ، به نقل از Balakot

ژانویه 18, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • عمران خان نخست وزیر پاکستان نیز به جنجال های پیرامون آرناب گسوامی پیوست
  • عمران خان دولت مودی را به ارتقا. تروریسم متهم کرد
  • وی ادعا می کند که دولت مودی بالاکوت را برای انتخابات اعدام کرد.

اسلام آباد
عمران خان ، نخست وزیر پاکستان نیز پس از اشاره به بالاکوت در چت توسط آرناب گسوامی ، سردبیر تلویزیون جمهوری خواه ، درگیر اختلافات شد. عمران خان که تروریست ها را در کشمیر تشویق می کند ، دولت مودی را به تبلیغ تروریسم متهم کرده است. وی می گوید دولت مودی در تلاش است تا در مبارزات انتخاباتی کل منطقه را به آتش بکشد.

عمران خان در توئیت خود نوشت که حادثه با آرناب گسوامی نشان داد که ارتباطی شرورانه بین دولت مودی و رسانه های هند وجود دارد که می خواهند منطقه را با سلاح هسته ای در آتش درگیری ترک کنند. وی ادعا می کند که دولت مودی رفتار یک جلاد را در پیش گرفته و دولت او همچنان افشاگری می کند. عمران از سراسر جهان خواسته است که اگر هند دستور کار نظامی را متوقف نکند ، دولت مودی کل منطقه را در بحرانی قرار خواهد داد که قابل کنترل نیست.

“بالاکوت برای دستاوردهای انتخاباتی داخلی خود استفاده شد”
عمران خان که تروریست ها را به جامو و کشمیر فرستاد ، هند را به ارتقا terrorism تروریسم در پاکستان متهم کرد. نخست وزیر پاکستان گفت که دولت مودی به دلیل مزایای انتخابات ، بالاکوت را اعدام کرده است. وی یکی از سخنرانی های خود در سازمان ملل در سال 2019 را نقل کرد و گفت که دولت مودی از بالوکوت برای انتخابات داخلی خود استفاده می کند.

پیش از این ، وزارت خارجه پاکستان نیز گفته بود که افشاگری ها درباره آرناب گوسوامی تفکر وحشتناک هند را آشکار می کند. پاکستان مدت هاست این حرف را می زند. وی گفت که برای بی اعتبار کردن پاکستان و تشویق افراط گرایی در این کشور ، دولت BJP اقدام به اعتصاب بلاکلاوا و جراحی کرده است. هدف پیروزی در انتخابات BJP بود.

چه چیزی در گپ ادعایی آرناب گسوامی وجود دارد؟
این گپ های ادعایی نشان می دهد که آرناب قبلاً از حمله دو سال پیش بلوکوت مطلع بوده است. آرناب با مدیرعامل سابق شورای رادیو و تلویزیون عمومی (BARC) قسمت Dasgupta گفت که اتفاق بزرگی قرار است رخ دهد. وقتی داسگوپتا از آرناب پرسید که آیا منظور داود است ، مدیرمسئول تلویزیون جمهوری به مدیر عامل سابق بارک گفت که “… نه آقا ، پاکستان. این بار … بزرگتر از یک حمله معمولی خواهد بود. داسگوپتا پاسخ می دهد که حال او خوب است. این چت های واتس اپ از 23 فوریه 2019 است.

مد عمران

عمران خان به دلیل رسوایی آرناب به نخست وزیر مودی حمله کرد

[ad_2]