عمران خان: بی رحمی پلیس پاکستان ، مرد 21 ساله به دلیل اینکه ماشین را متوقف نکرد ، 22 نفر را شلیک کرد

ژانویه 3, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

اسلام آباد
نه تنها ارتش پاکستان ، بلکه پلیس نیز در حال ایجاد سوابق جدیدی از جنایات علیه مردم خود است. پلیس پس از توقف نکردن ماشین در ساعات اولیه روز شنبه ، یک جوان 21 ساله را با گلوله اخراج کرد. سپس مرد جوان قبل از رسیدن به بیمارستان درگذشت. پلیس می گوید در مجموع 22 گلوله به سمت مرد جوان شلیک شده است.

پلیس 22 گلوله شلیک کرد
به گفته رسانه های پاکستان ، این حادثه حدود ساعت 2 بامداد شنبه در اسلام آباد رخ داده است. اسامه ساتی رانندگی می کرد. وقتی پلیس ماشین را متوقف نکرد ، سربازان از بالا شروع به شلیک سلاح های مرگبار کردند. در این مدت در مجموع 17 گلوله به بدن مرد جوان اصابت کرده است. در نتیجه ، وی در دم جان باخت.

پدر عدالت را از عمران خان طلب می کند
پدر مقتول از نخست وزیر عمران خان خواستار عدالت درمورد پسرش شد که توسط پلیس کشته شد. پدر مقتول در توصیف این حادثه گفت که SSO خود به جرم گناهکاری اسامه اعتراف نکرده است. اما بعداً پلیس اظهارات رسمی نکرد.

5 پلیس دستگیر شدند ، در شبکه های اجتماعی جوش می زدند
خشم زیادی در شبکه های اجتماعی علیه پلیس در مورد این موضوع وجود داشت. سپس پنج افسر پلیس که گفته می شود در این جنایت دست داشته اند در این پرونده دستگیر شدند. مردم در مورد ادعای مشارکت پلیس در شبکه های اجتماعی برای جرایم فزاینده در اسلام آباد س questionال کرده اند.

[ad_2]