عمران خان: بیشترین تعقیب مسعود ازهر ، لخوی و حافظ در زندان ، چرا پاکستان اینقدر سرگرم کننده نشان می دهد؟ – مسعود اظهر تحت تعقیب ترین افراد ، زکیور رحمان لاخوی و حافظ سعید در زندان چرا پاکستان و عمران خان اینقدر سرگرم می شوند

ژانویه 8, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

اسلام آباد
این روزها ، پاکستان علیه رهبران رسوا تروریست اقدام می کند. چنین تلاشهای فعال دولت عمران خان برای مهار تروریسم تردیدهای زیادی را در ذهن مردم ایجاد کرده است. امروز دادگاه ضد تروریسم پاکستان زکیور رحمان لهوی ، رهبر حمله بمبئی و رهبر شماره دو در لشکر طیبه را به پنج سال حبس محکوم کرد. در اوایل 24 دسامبر ، حافظ سعید تروریست بین الملل نیز برای تأمین بودجه تروریست ها توسط دادگاهی مشابه به مدت 15 سال به زندان فرستاده شد.

حکم بازداشت علیه مسعود ازهر نیز
اکنون همین دادگاه ضد تروریسم در پاکستان حکم دستگیری علیه رهبر سازمان تروریستی جیش محمد و تروریست جهانی مسعود ازهر در پرونده تأمین مالی تروریسم را صادر کرده است. این دستور توسط دادگاه ضد تروریسم گوجرانوالا به درخواست اداره مبارزه با تروریسم پلیس پنجاب (CTD) صادر شده است. دادگاه به CTD دستور بازداشت وی و معرفی وی در دادگاه را داد.

مسعود ازهر در مخفیگاه ISI مشغول تفریح ​​است
پاکستان از ابتدا مسعود اظهر را مفقود می خواند. در حالی که در جایی در مکانی امن در زادگاهش بهاوالپور مخفی شده بود. گفته می شود که آژانس اطلاعاتی ISI پاکستان نیز مازوز ازهر را در پناهگاه امن خود پناه داده است. پس از حمله تروریستی پولواما در هند در فوریه 2019 ، پلیس در ایالت پنجاب پاکستان کارزاری علیه Tater Financing آغاز کرد و شش فعال JEM را در گوجرانوالا در این پرونده دستگیر کرد. مبالغ هنگفتی از این تروریست ها پول نقد کشف شد. گوجرانوالا در حدود 130 کیلومتری لاهور واقع شده است.

حافظ سعید ، یک تروریست جهانی 15 ساله و زندانی ، چرا پاکستان این همه وانمود می کند؟
پاکستان وانمود می کند که علیه جیش عمل می کند
سازمان تروریستی مسعود ازهر جیش محمد مسئولیت حمله تروریستی در پلواما را بر عهده گرفت. دولت پاکستان در پنجاب ادعا می کند که کنترل مقرهای JEM ، از جمله مدرسه و جامع مسجد سبحان الله در بهاوالپور را دارد. طبق گفته دولت ، 600 دانشجو در آنجا تحصیل می کنند و هیچ یک از آنها وابسته به سازمان های تروریستی نیستند. در ماه مه 2019 ، سازمان ملل ازهر را تروریست جهانی اعلام کرد.

عمران خان رهبر حمله به بمبئی را دستگیر نکرده است ، پاکستان از آزار و اذیت می ترسد
چرا پاکستان چنین اقدامی را علیه تروریست ها انجام می دهد؟
پاکستان در جلسه گروه ویژه اقدام مالی (FATF) در ماه فوریه از لیست خاکستری خارج خواهد شد. به همین دلیل است که او در تلاش است نشان دهد که چند قدم در برابر ترور برداشته است. در جلسه عادی FATF در ماه اکتبر ، توافق شد که پاکستان در لیست خاکستری باقی بماند زیرا علیه تروریسم کار نمی کند. FATF گفت که پاکستان از 27 برنامه اقدام خود تنها 21 برنامه را اجرا کرده است. همچنین شامل عدم اقدام علیه تروریست های تحت تعقیب در هند ، مولانا مسعود ازهر و حافظ سعید بود.

آیا پاکستان برای جنگ آماده می شود؟ سیستم موشکی فتح -۱ با برد 140 کیلومتر آزمایش شده است
تأثیر این تصمیمات بر تروریست ها چه خواهد بود؟
کارشناسان می گویند هیچ حکم جریمه یا بازداشت پاکستان تحت تأثیر هیچ تروریستی قرار نمی گیرد. همه آنها به زودی در حصر خانگی قرار می گیرند و اموال آنها نیز پس داده می شود. پیش از این ، دولت پاکستان در 18 آگوست با صدور دو اطلاعیه ، تحریم ها علیه توطئه گر حمله بمبئی به تاریخ 26/11 و حافظ سعید ، رهبر جماعت الدعوه ، مسعود ازهر رئیس جیش محمد و دونفر جهان زیرین را اعلام کرد. داوود ابراهیم. بود.

[ad_2]