عصبانیت جمهوری خواهان از ممنوعیت حساب توییتر ترامپ گفت که چین نیست ، باعث افتخار مائو خواهد شد – رهبران جمهوری خواه از ممنوعیت دائمی دونالد ترامپ در توییتر عصبانی هستند ، می گوید آمریکا چین نیست

ژانویه 9, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

واشنگتن
رهبران جمهوری خواه پس از بسته شدن دائمی حساب دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در آتش سوختند. بسیاری از رهبران جمهوری خواه ، از جمله رهبر محبوب هندو آمریکایی ، نیکی هیلی ، توئیتر را برای این اقدام انتقاد کرده اند. رهبران گفتند ایالات متحده چین نیست و این باعث افتخار مائوتسه تونگ می شود. روز جمعه ، توییتر به دلیل توییت دونالد ترامپ ، که می تواند خشونت ایجاد کند ، حساب توییتر خود را برای همیشه متوقف کرد.

نیکی هیلی گفت – چنین اتفاقاتی در چین رخ می دهد
نیکی هیلی در توییتی نوشت: خاموش کردن مردم و ذکر نکردن رئیس جمهور ایالات متحده مواردی است که در چین اتفاق می افتد ، نه در کشور ما. هیلی ، که سفیر ایالات متحده در سازمان ملل بود ، گفت که این شگفت انگیز است. با این حال ، وی اظهارات ترامپ را در جلسه غیرعلنی کمیته ملی جمهوری خواهان در فلوریدا روز جمعه محكوم كرد و از طرفداران خود خواست تا به كپیتول آمریكا حمله كنند.

وزیر ترامپ گفت – سخنرانی باید آزاد باشد
وزیر مسکن و شهرسازی ایالات متحده ، دکتر بن کارسون نیز در توییتر با این اقدام مخالفت کرد. وی گفت که ساکت نگه داشتن بسیاری از رای دهندگان و پاک کردن تاریخ راهی برای اتحاد ما نیست. بسترهای بزرگ فنی و رسانه های اجتماعی می خواهند به عنوان سازمان های رسانه ای رفتار شوند ، اما آنها نمی خواهند در برابر رسانه های دیگر پاسخگو باشند. گفتگو باید آزاد باشد ، خواه موافق باشید یا نه.

“آمریکا نه چین ، حذف حساب اشتباه است”
کارسون گفت آمریکا چین نیست. شما می خواهید جلوی دونالد ترامپ را بگیرید ، خوب ، شما یک شرکت خصوصی هستید ، اما حذف حساب کاربری رئیس جمهور توییتر که در مورد این دولت و تاریخچه آن صحبت می کند اشتباه است.

دونالد ترامپ مدیر دیجیتال ترامپ می شود
توییتر حساب گری ترامپ را به عنوان مدیر کمپین تبلیغات دیجیتال ترامپ حذف کرد ، سپس نام توییتر خود را به دونالد ترامپ تغییر داد و از آن حساب توییت کرد. جیسون میلر ، مربی قدیمی ترامپ ، این اقدام را در توییتر “بسیار بد” توصیف کرد.

پسر ترامپ گفت مائو افتخار خواهد کرد
پسر رئیس جمهور دونالد ترامپ جونیور با کنایه گفت مائوتسه تونگ افتخار خواهد کرد. منظور وی از مائو تسنگ ، بنیانگذار جمهوری خلق چین بود. حتی در چین نیز آزادی بیان و بیان وجود ندارد.

این سیستم عامل های شبکه های اجتماعی ترامپ را ممنوع کرده اند
لیست سیستم عامل های شبکه های اجتماعی منع ترامپ روز به روز در حال افزایش است. در حال حاضر حداقل 9 سایت اجتماعی وجود دارد که ترامپ را ممنوع کرده اند.
1-فیس بوک
2-توییتر
3-اسنپ چت
4-اینستاگرام
5-Reddit
6-کشیدن
7-یوتیوب
8-تیک تاک
9-پینترست

[ad_2]