عروسی بختاور بوتو: بی نظیر بوتو دختر بختاور بوتو ازدواج کرد: دختر بی نظیر بوتو بخت آور ازدواج کرد

ژانویه 30, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

بختاور بوتو-زرداری ، دختر ارشد نخست وزیر پیشین پاکستان ، بی نظیر بوتو و رئیس جمهور پیشین آصف علی زرداری ، روز جمعه گره خورد. او با محمود چوداری تاجر امارات متحده عربی ازدواج کرده است. جشن ازدواج آنها با مهفیل میلاد در خانه بیالوال در 24 ژانویه آغاز شد. بیلاوال بوتو زرداری که در عروسی خواهرش بسیار خوشحال بود ، مادرش بی نظیر را نیز در توییتر عکس های خود به یاد آورد.

1000 مهمان دعوت شده است

1000-

حدود 1000 مهمان به مراسم عروسی دعوت شدند. طبق بیانیه حزب ، همچنین دعوت نامه هایی از همه رهبران سیاسی مهم کشور برای رهبران نظامی و روسای دادگستری ارسال شده است. با این حال ، اطلاعات زیادی در مورد افرادی که در این مراسم شرکت کرده اند وجود ندارد.

او با یک تاجر ازدواج می کند

پیش از این ، مراسم حنا در خانه Bilawal برگزار شده بود. در روز عروسی ، لهنگای طلایی بسیار زیبا به نظر می رسید. در اوایل ماه نوامبر گذشته ، هر دو در میان تعطیلی ها درگیر شدند. به گفته سلول رسانه ای PPP ، Chaudhary ، ساکن دبی ، فرزند محمد یونس Chaudhary و Begum Suraiya Chaudhary است که چندین مشاغل را اداره می کند.

سال مبارک بعد از سالها

بیلاوال عکس هایی از مراسم ازدواج را به اشتراک گذاشت. او می نویسد – “یک لحظه خوشحال در سالهای طولانی ، زمانی که خواهرم باختاور ازدواج می کند. به نظر می رسد مادر ما در این لحظه خوشحال ما را تماشا می کند. بهترین آرزوها برای هر دو شما برای زندگی جدید. ماشاءالله! ‘بیالوال برای شرکت در عروسی خواهرش به مدت یک هفته از هیچ مسئولیت سیاسی خودداری کرد.

[ad_2]