عرشه کارتهای جدید: دختر 23 ساله کارتهایی از این دست ساخته است ، پادشاه ، ملکه و برده گمشده – دختر یک کارت کارت بدون رابطه جنسی بدون ملکه و جک ایجاد می کند

ژانویه 23, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

آمستردام
کارت ها به عنوان پادشاه ، خانم و برده شناخته می شوند. با این وجود قرار دادن مردان در راس این سکانس ، روشی متوسط ​​برای دست کم گرفتن زنان است. این یعنی ایندی ملینک 23 ساله فارغ التحصیل روانشناسی پزشکی قانونی. وقتی ایندی از پدرش الهام می گیرد ، بسته کارت ها را تغییر می دهد.

او چنین بسته ای را ایجاد کرده است که در آن هیچ پادشاه ، ملکه و برده ای وجود ندارد. به این ترتیب او فرصت جدیدی داده است تا بدون اینکه کم و بیش به کسی نشان داده شود ، بازی مورد علاقه خود را انجام دهد.

جلوه کوچک
ایندی در مصاحبه ای گفت: “اگر ما اعتقاد داریم كه پادشاه از ملكه مهمتر است ، این امر تاثیری در زندگی مردم ندارد ، زیرا می داند این پیام را می دهد كه كسی از اهمیت کمتری برخوردار است. چنین چیزهای کوچک می تواند تأثیر زیادی داشته باشد. وی پس از تلاش فراوان عرشه ای آماده کرده است که در آن هیچ پادشاه یا ملکه ای وجود ندارد.

تقاضای زیادی برای لنت های جدید وجود دارد
در جای آنها از طلا ، نقره و برنز استفاده شده است. آجرهای طلا ، سکه های نقره و یک سپر برنز پوشانده شده است. افراد اطراف او 50 گودال خریداری کردند و سپس شروع به فروش آنلاین کردند. در چند ماه ، 1500 کالسکه کالسکه به بلژیک ، آلمان ، فرانسه و ایالات متحده فروخته است. بازرگانان نیز به آن علاقه مند هستند.

[ad_2]