عدنان اوکتار: رهبر فرقه جنسی ترکی ، عدنان اوکتار ، ودکا بیکینی اسلامی در نظر گرفته شده ، با دوست دختران خود بچه گربه صدا کنید – “بیکینی” ، ودکا را اسلامی می داند

ژانویه 18, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

روحانی مسلمان مورد اختلاف از ترکیه ، عدنان اوکتار ، توسط دادگاهی در استانبول به 1075 سال در 10 پرونده مختلف محکوم شد. پس از حبس ابد برای عدنان ، او اکنون افشاگری های زیادی در مورد خود دارد. عدنان اگرچه مسلمان است اما موارد زیادی را تبلیغ می کند ، که از نظر اسلام یک جرم است. عدنان معتقد است که شورت “پرده اسلامی” است. نه تنها این ، او همچنین گفت که نوشیدن الکل در اسلام ممنوع است ، اما مصرف ویسکوز یا ودکا منعی ندارد. به گفته عدنان ، او 1000 دوست دختر داشت که بسیاری از آنها را “گربه یا بچه گربه” صدا می کرد. بیایید همه چیز را در مورد دنیای رنگارنگ عدنان اوکتار بدانیم ….

“دوست دختر” به نام “بیلی” ، مرد جوان “شیر” نامیده می شود

عدنان اوکتار کار خود را به عنوان مدرس در دهه 1980 آغاز کرد. عدنان شروع به سازماندهی تجمعات علیه یهودیان و چارلز داروین کرد. او سپس در تلویزیون ترکیه ظاهر شد ، و در مورد ارزشهای اسلامی صحبت کرد ، و در آن زمان ، دختران با لباسهای بسیار کوتاه به رقصیدن در اطراف او با موسیقی محبوب ادامه دادند. عدنان این زنان را “بچه گربه” نامید. بارها و بارها خود عدنان با این دختران می رقصید و با پسرهایی که او را شر صدا می کرد ترانه می خواند. یکی از طرفداران سابق عدنان فاش کرده است که برخی از بچه گربه های عدنان دو تپانچه به همراه داشتند. وی همچنین گفت که تجاوز جنسی در سازمان عدنان طبیعی بود. حتی دختران 17 ساله نیز مورد تجاوز قرار گرفتند. کل سازمان پر از خاک شد. هوادار سابق گفت که با دیدن این موضوع ، ذهن او پر از نفرت شد و از سازمان عدنان خارج شد.

“بیکینی ، ودکا اسلامی ، نماز دو بار به جای پنج”

رهبر مذهبی مورد مناقشه از قوانین عدنان اسلام سرپیچی کرد. او معتقد بود که پوشیدن بیکینی افتخار قرآن است. عدنان گفت: “بیکینی یک پرده اسلامی است.” گفته می شود که وی به پلیس ترکیه گفته است: “بیکینی اعضای بدن زنان را پنهان می کند ، برای پرده اسلامی کافی است ، زیرا در قرآن نیز گفته شده است.” عدنان ادعا می کند که اسلام فقط شرابهای الکلی را ممنوع کرده است ، در حالی که ودکا و ویسکی ممنوع نیست. نه تنها این ، عدنان و پیروانش به جای نمازهای پنجگانه ، دو بار اقامه نماز را شروع کرده بودند. نه تنها این ، زمان لازم برای پیشنهاد نماز نیز کاهش یافت. عدنان در مقاله ای در سال 2006 استدلال کرد که نظریه توسعه چارلز داروین دلیل اصلی تروریسم جهانی است. او 300 كتاب تأليف كرده است كه به 73 زبان ترجمه شده است.

عدنان اوکتار دختران کمر باریک را دوست داشت!

تحقیقات پلیس ترکیه نشان داده است که ادنان ادعا می شود دخترانی با گونه های ضخیم ، کمر نازک و لب های ضخیم را دوست دارد. به همین دلیل ، هر دختری که به سازمان عدنان پیوست ، تحت عمل جراحی پلاستیک قرار گرفت تا آنها را زیبا کند. بسیاری از این کیت ها از خانه های خواندنی و آموزش دیده بودند. برخی از طرفداران سابق ادعا می کنند که اگر دختری ابرو یا موهای خود را تمیز کند ، مورد ضرب و شتم قرار خواهد گرفت. کانال تلویزیونی A9 وی از سال 2011 شروع به پخش آنلاین کرد که رهبران مذهبی ترکیه آن را به شدت محکوم کردند. در جریان عملیات پلیس علیه عدنان ، 6 کامیون مصنوعات تاریخی ، 70 قبضه اسلحه و 3000 گلوله و مقدار زیادی پول نقد کشف شد. ادیپ اوکسل ، فعال حقوق بشر ، که علیه عدنان کارزار می زند ، گفت که عدنان مرد کثیفی بود که زندگی بسیاری را ویران کرد.

1000 دوست دختر عدنان 69000 قرص ضد بارداری پیدا کردند

-1000-69000-

در جلسه دادگاه در مورد ادعاهای آزار و اذیت جنسی ، عدنان ادعا کرد که هزار دوست دختر دارد. عدنان گفت که عشق زیادی به زنان در خود دارد. برخلاف ادعای عدنان ، این زنان که نخواستند نامشان فاش شود ، گفتند که این زنان به زور مورد آزار جنسی قرار گرفته و سپس مجبور به مصرف قرص های ضد بارداری شده اند. از طرف دیگر ، عدنان ادعا می کند از این قرص ها برای از بین بردن مشکل پوستی و از بین بردن اختلالات قاعدگی استفاده کرده است. وی در گذشته بارها به این رفتار محکوم شده و 1075 سال در دادگاه به او محکوم شده است. عدنان همچنین به حمایت از قیام در ترکیه متهم شد. عدنان ایالت عمیق انگلیس را مسئول کل اختلافات می داند. اعتقاد بر این است که این مجازات بر اساس استثمار زنان عدنان به جهان پایان خواهد داد.

دادگاه ترکیه عدنان را به 1075 سال محکوم کرد

-1075-

دادگاهی در استانبول عدنان اوکتار را به جرم 10 جنایت مختلف به 1075 سال محکوم کرد. عدنان رهبر فرقه ای اسلامی است و دادستانی سازمان وی را جنایی می داند. در سال 2018 ، ده ها نفر از اکتارها در طی حملات در سراسر کشور دستگیر شدند. عدنان اوکتار درباره عقاید بنیادگرایان به مردم موعظه می کرد. طبق گزارش NTV ، عدنان به جرایم جنسی ، استثمار جنسی از خردسالان ، کلاهبرداری و جاسوسی سیاسی و نظامی متهم شده است. علیه 236 نفر دادخواست تشکیل شد و 78 نفر از آنها دستگیر شدند.

[ad_2]