ظفر هلالی: 300 تروریست در حمله هوایی بالوکوت کشته شدند ، دیپلمات سابق پاکستانی اعتراف کرد – ظفر هلالی ، دیپلمات پیشین پاکستان ، 300 قربانی حمله هوایی بالوکوت در هند را تصدیق کرد

ژانویه 9, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

اسلام آباد
نیروی هوایی هند در حمله هوایی بالوکوت در 26 فوریه 2019 300 تروریست پاکستانی را به هلاکت رساند. نزدیک به دو سال پس از این حادثه ، ظفر هلالی ، دیپلمات و تحلیلگر سیاسی پیشین پاکستان عرشه پاکستان را کشف کرد. وی در مصاحبه زنده با یک کانال خبری اعتراف کرد که در حمله هوایی هند 300 نفر کشته شده اند.

هلالی گفت – 300 پاکستانی کشته شدند
هلالی در گفتگو با اظهارات عمران خان در مورد اعتصاب جراحی هند ، به یک کانال خبری گفت که هند از مرزهای بین المللی عبور کرده و مرتکب یک جنایت جنگی شده است. 300 نفر از مردم ما در آن جان باختند. چرا ما به هند حمله نکردیم؟ نه به این دلیل که نه ، زیرا فرض کردیم اعتصاب جراحی … اقدام محدود … آه ، نگاه کن – کسی ضربه نخورد. داداش این چیه؟ چرا ما به جواب ناپا تولا پاسخ ندادیم؟

سخنرانی عمران خان آشفته بود
وی گفت که با پذیرش اعتصاب جراحی ، ما از طریق تلگراف به او (هند) گفته بودیم که هر کاری انجام دهیم ، همان کار را خواهیم کرد ، کار زیادی انجام نمی دهیم. نه نگران نباش. ما استرس را افزایش نمی دهیم. وی از عمران خان س questionال کرد و پرسید که این به چه معناست؟

ظفر هلالی

ظفر هلالی (منبع-دان)

هلالی یک دیپلمات ارشد و کارشناس در پاکستان است
ظفر هلالی نام شناخته شده ای برای کانال های خبری پاکستان است. او اغلب در بحث های رسانه ای به نفع ارتش پاکستان ظاهر می شود. گفته می شود هلالى نفوذ عمیقى در ارتش پاکستان دارد. به همین دلیل است که آنها چنین اطلاعاتی در رابطه با ارتش دارند که فقط در مورد افراد عادی کاربرد ندارد. وی همچنین به عنوان سفیر پاکستان در یمن ، نیجریه و ایتالیا خدمت کرده است.

ارتش پاکستان تاکنون حقیقت را قبول نکرده است
در آن زمان در حمله هوایی بالوکوت در هند ، ارتش پاکستان و دولت عمران خان هرگونه مرگ را انکار کردند. در آن زمان ، عاصم سلیم بادجوا ، کارشناس تبلیغات ارتش پاکستان حتی گفت که برخی از درختان وی در حمله جنگنده های هندی آسیب دیده اند. اما در آن زمان ، ارتش پاکستان از ترس باز شدن نظرسنجی ، ورود هرگونه رسانه خارجی یا خارجی را به مدت حدود یک ماه منع کرده بود.

[ad_2]