“صاحبان سیستم عامل های آنلاین در مورد آزادی فکر تصمیم نخواهند گرفت” ، چرا آنگلا مرکل ، صدراعظم آلمان باید عصبانی شود؟ – آزادی عقاید نباید توسط روسای سیستم عامل های آنلاین تعیین شود ، چرا آنگلا مرکل ، صدراعظم آلمان این حرف را می زند

ژانویه 11, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

برلین
آنگلا مرکل ، صدراعظم آلمان روز دوشنبه گفت که صاحبان پلت فرم آنلاین درباره آزادی بیان تصمیم نمی گیرند. وی گفت: آزادی اندیشه حق اساسی است و نباید به هیچ وجه مانع آن شد. می تواند توسط قانون و در چارچوب تعریف شده قانونگذار کاهش یا بسته شود.

این بحث پس از ممنوعیت ترامپ در شبکه های اجتماعی آغاز شد
بحث در مورد آزادی بیان در پی ممنوعیت دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا در سیستم عامل های شبکه های اجتماعی از جمله توییتر و فیس بوک ، در سراسر جهان بار دیگر مطرح شده است. بسیاری ممنوعیت اعمال شده توسط شرکت ها در حساب های رسانه های اجتماعی ترامپ را محکوم می کنند ، در حالی که بسیاری خواستار جلوگیری از خشونت های آینده هستند.

صدراعظم آلمان صاحبان سیستم عامل های رسانه های اجتماعی را احاطه کرده است
صدراعظم آلمان نظرات خود را در مورد این موضوع بیان کرد. که بعداً توسط سخنگوی وی در رسانه ها منتشر شد. وی گفت آنگلا مرکل گفت که آزادی اندیشه یک حق اساسی از اهمیت فوق العاده است و این حق اساسی قابل نقض نیست. در عین حال ، کاری فقط باید از طریق قانونگذاری و در حدود تعیین شده توسط قانونگذار انجام شود. طبق تصمیم مدیریت سیستم عامل های رسانه های اجتماعی ، یک حساب کاربری نباید ممنوع شود.

در تاریخ 9 ژانویه ، توییتر حساب ترامپ را ممنوع کرد
در تاریخ 9 ژانویه ، حساب رئیس جمهور دونالد ترامپ پس از خشونت در پارلمان آمریکا توسط پلت فرم رسانه های اجتماعی توییتر برای همیشه ممنوع شد. در بیانیه ای که در توییتر منتشر شد ، آمده است که حساب توئیتر دونالد ترامپ به دلیل احتمال خشونت بیشتر برای همیشه به حالت تعلیق درآمده است.

فیس بوک در 7 ژانویه ممنوع شد
فیس بوک همچنین ممنوعیت حساب ترامپ را در 7 ژانویه به اتهام تحریک خشونت در پارلمان آمریکا اعلام کرد. مارک زاکربرگ ، رئیس فیس بوک نوشت که خطر اجازه انتشار به ترامپ بسیار خطرناک است. زاکربرگ گفت که فیس بوک پست رئیس جمهور ترامپ را حذف کرد زیرا ما تصمیم گرفتیم که از آنها برای تحریک خشونت بیشتر استفاده شود.

[ad_2]