شی جین پینگ آخرین اخبار: چین قانون دفاعی را اصلاح می کند تا آمادگی جنگ را افزایش دهد ، شی جین پینگ قدرت PLA را می گیرد – چین برای جنگ Tej آماده می شود

ژانویه 4, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • چین قانون را برای افزایش اختیارات کمیسیون مرکزی نظامی تغییر داده است
  • رئیس کمیسیون نظامی مرکزی رئیس جمهور چین شی جین پینگ ، قدرت افزایش یافته رئیس جمهور است
  • اکنون ، به منظور “منافع ملی” ، این کمیسیون می تواند منابع نظامی و غیرنظامی را در داخل و خارج از کشور بسیج کند

واشنگتن
چین در اول ژانویه قانون دفاع ملی خود را اصلاح کرد تا اختیارات کمیسیون نظامی مرکزی (CEC) را افزایش دهد. رئیس این کمیسیون شی جین پینگ رئیس جمهور چین است. اکنون “منافع ملی” می تواند منابع نظامی و غیرنظامی را در داخل و خارج از کشور بسیج کند. اکنون نقش شورای دولت در تدوین سیاست های ارتش کاهش می یابد و CMC قدرت بیشتری خواهد داشت.

کارشناسان معتقدند ارتش در زمان رئیس جمهور شی چین فین قدرت بیشتری خواهد گرفت. به گفته رسانه های چینی ، برای اولین بار “منافع توسعه” به عنوان پایه ای برای استقرار نیروهای مسلح به این قانون اضافه شده است. کنگره ملی خلق پس از دو سال مشورت این اصلاحیه را در تاریخ 26 دسامبر تصویب کرد. طبق این قانون ، شرکت های دولتی و خصوصی اکنون بر روی فناوری دفاعی ، امنیت سایبری و فضا تمرکز می کنند.
جک ما مفقود شده است: رئیس جمهور چین شی جین پینگ مجبور به لعنتی شد ، میلیاردر جک ما ظرف دو ماه ناپدید شد
شورای دولت اکنون در حال تبدیل شدن به یک آژانس پشتیبانی ارتش است
جن قانون ، کارشناس حقوق نظامی می گوید شورای دولت اکنون به یک آژانس پشتیبانی نظامی تبدیل شده است. این برخلاف کشورهایی مانند آلمان ، اسرائیل و فرانسه نیست. در آنجا ، ارتش تحت فرماندهی غیرنظامی است. چی لی یی ، کارشناس نظامی تایپه می گوید براساس این قانون ، چین اکنون از ارتش برای سرکوب تقاضای دموکراسی در تایوان استفاده خواهد کرد. وی گفت: این قانون هشدار به همه مردم چین برای آماده شدن برای جنگ است.


توضیح اینکه تنشها در شرق لاداخ و تنگه تایوان در حال افزایش است. در لاداخ ، در حالی که چین تحت اشغال هند است ، جنوب چین می خواهد تایوان را به چین ببرد. بر سر تایوان جنگ شفاهی بین چین و ایالات متحده وجود داشت. در گذشته ، چین ایالات متحده را به “نمایش قدرت” از طریق دو کشتی جنگی خود صبح روز پنجشنبه در تنگه تایوان متهم کرده بود. نیروی دریایی ایالات متحده نیز به این اتهام از چین پاسخ داده است.

چین آمریکا را در تنگه تایوان تهدید می کند
نیروی دریایی ایالات متحده می گوید ناوشکن های USS S. McCain و USS Curtis Wilbur از مسیر تنگه تایوان مطابق با قوانین بین المللی استفاده کردند. نیروی دریایی ایالات متحده در بیانیه ای در وب سایت خود گفت که حرکت کشتی بیانگر تعهد آمریکا به یک منطقه آزاد و آزاد هند و اقیانوس آرام است. وزارت دفاع چین این توسعه را “تظاهرات نیرو” و اقدامی تحریک آمیز خواند و گفت که از نیروهای مستقل تایوان سو mis تعبیر می شود و صلح و ثبات در تنگه تایوان آسیب می بیند.

[ad_2]