شیخ رشید احمد ، وزیر کشور پاکستان میزبان خانواده های طالبان را پذیرفت

ژوئن 29, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • شیخ رشید ، وزیر کشور صریح پاکستان ، افشاگری های تکان دهنده ای درباره طالبان انجام می دهد
  • وی گفت: خانواده های تروریست های طالبان در مناطق مختلف اسلام آباد زندگی می کنند.
  • نه تنها این ، گاهی اوقات تروریست های طالبان در بیمارستان های محلی تحت درمان قرار می گیرند.

اسلام آباد
وزیر کشور صریح پاکستان ، شیخ رشید ، آشکار کننده ای تکان دهنده است که خانواده های مبارزان طالبان افغانستان در مناطق مختلف از جمله مناطق معروف اسلام آباد پایتخت زندگی می کنند. نه تنها این ، آنها گاهی اوقات در بیمارستان های محلی تحت درمان قرار می گیرند. به دنبال این اظهارات وزیر راشد ، پاکستان بار دیگر توسط طالبان محاصره بدی شده است.

پاکستان دائماً ادعاهای رهبران افغانستان مبنی بر اینکه طالبان از خاک پاکستان برای هدایت و تسریع شورش در افغانستان استفاده می کنند ، رد می شود. شیخ رشید ، وزیر کشور ، روز یکشنبه در مصاحبه با شبکه تلویزیونی خصوصی پاکستان ژئو نیوز گفت: “خانواده های طالبان در اینجا در مناطق راوات ، لوحی بهر ، بهارا کهو و ترنول پاکستان زندگی می کنند.”

گفته می شود مناطقی که وزیر به آنها اشاره کرده است ، حومه معروف اسلام آباد است. رشید به کانال اردو زبان گفت: “گاهی اوقات اجساد آنها (مبارزان) به بیمارستان منتقل می شوند ، گاهی اوقات آنها برای معالجه به اینجا می آیند.” پاکستان غالباً به پنهان کاری و حمایت از طالبان افغان متهم شده است که طی دو دهه گذشته با دولت افغانستان جنگیده اند. وی بندرت با یک وزیر ارشد و یک سیاستمدار ارشد پاکستانی دیدار می کند.

[ad_2]