شکارچیان کوسه در ماداگاسکار 420 میلیون سال ماهی فسیلی منقرض شده موجود را از دست داده اند Coelacanth: ماهی های دوران دایناسور در ساحل ماداگاسکار پیدا شده است ، 4 میلیون سال

می 17, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • شکارچیان ماهی های منقرض شده زنده را از دوران دایناسورها در سواحل ماداگاسکار صید کرده اند
  • این گونه ماهی چهار پا حدود 42 میلیون سال قدمت دارد و Coelacanth نامیده می شود
  • شکارچیان غیرمجاز از دام خاصی برای صید کوسه ای که ماهی را در آن صید کرده استفاده کردند

آنتاناناریوو
شکارچیان کوسه دریایی ماهی های منقرض شده دوران دایناسورها را در سواحل ماداگاسکار در اقیانوس هند صید کرده اند. این گونه ماهی چهار پا حدود 42 میلیون سال قدمت دارد. این ماهی به Coelacanth معروف است. گفته می شود شکارچیان غیرمجاز از دام مخصوصی برای صید کوسه ای که در آن ماهی افتاده استفاده کرده اند.

این شکارچیان تورهای عظیمی را در اعماق دریا قرار می دهند تا باله و روغن کوسه بدست آورند تا از محل تجمع ماهی ها صید شوند. این شبکه می تواند از 328 فوت تا 492 فوت در داخل کشور حرکت کند. قدمت این گونه ماهی 42 میلیون سال تخمین زده شده است. این ماهی تا سال 1938 منقرض شده محسوب می شد. دانشمندان از زنده گرفتن این ماهی متعجب می شوند.


ماهیگیری وجود ماهی را تهدید می کند
گفته می شود این ماهی 8 بال دارد. نه تنها این ، بر روی بدن عظیم این ماهی ساخته شده است و راه راه ویژه است. مطالعه ای در مجله علوم آفریقای جنوبی می گوید شکار کوسه وجود ماهی های کوهلانگ را تهدید کرده است. ماهیگیری کوسه از دهه 1980 شدت گرفته است. محققان می گویند که شکارچیان شکارچیان کشف بسیار خطرناکی برای صید کوسه ها هستند. آنها بسیار عظیم هستند که حتی در اعماق دریاها نیز کوسه می گیرند.

مهاتما گاندی کجا متولد شد؟ به برخی از این سwerالات ساده پاسخ دهید و جایزه بگیرید

محققان اکنون می ترسند که شکارچی گیلنت در ماداگاسکار بتواند طعمه این ماهی شگفت انگیز را افزایش دهد. وی گفت: اگرچه در ماداگاسکار اقدامات حفاظتی انجام نشده است ، اما تعداد زیادی از این ماهیها در اینجا وجود دارند. مطالعات نشان می دهد که ماداگاسکار به قطب انواع مختلف هم ریز تبدیل شده است. با این حال ، به نظر می رسد دولت در آنجا نگران توقف این شکار غیرقانونی نیست.

[ad_2]