شپش مو داروهای ارزان ایورمکتین می تواند خطر مرگ را تا 80٪ کاهش دهد Covid 19: داروی شپش می تواند خطر مرگ با ویروس کرونا را کاهش دهد

ژانویه 6, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

لندن
خبرهای خوبی برای جهانیان وجود دارد که از ویروس تاج رنج می برند. داروهایی که برای از بین بردن شپش استفاده می شوند می توانند تعداد افرادی را که از ویروس تاج می میرند تا 80 درصد کاهش دهند. نام این داروی معجزه آسا ایورمکتین است. استفاده از این دارو باعث کاهش 80 درصدی مرگ و میر در بیمارستان از تاج می شود. نکته خوب دیگر این است که این قاتل شپش بسیار ارزان است.

در مطالعه 573 بیمار که داروی ایورماکتین به آنها داده شده بود ، فقط 8 نفر فوت کردند. در حالی که 510 نفر این دارو را دریافت نکردند ، 44 نفر از آنها فوت کردند. تحقیقات قبلی در ماه آوریل گفته بود که این داروی محافظ انگلی در جنگ با کرونا بسیار خوب عمل کرده است. تمام RNA ویروسی طی 48 ساعت با یک دوز از بین رفت.

منتقدان نتیجه این مطالعه را نابالغ می دانند
اندرو هیل ، ویروس شناس دانشگاه لیورپول ، مطالعه جدید را در یافتن درمانی برای تاج درخشان توصیف کرد. این داده ها از مطالعات انجام شده بر روی حدود 1400 بیمار منتشر شده است. با این حال ، تحقیقات وی قبل از انتشار در حال بررسی است. وی گفت اگر این روند در مطالعات دیگر ظاهر شود ، قطعاً این روش درمانی بسیار مثر خواهد بود.

از طرف دیگر ، منتقدان نتیجه گیری هیل را در مورد این مطالعه نابالغ می دانند. وی خواستار تحقیقات بیشتر قبل از اعلام تاجگذاری ایورماکتین شد. منتقدان اظهار داشتند که ادعاهای قبلی در مورد مالاریا و برخی داروهای دیگر مطرح شده بود ، اما همه آنها خلاف واقع بودند.

[ad_2]