شرکت چینی کارمندان خود را به دلیل تعطیلات بیش از حد توالت جریمه کرد: مصوبه عجیب یک شرکت چینی ، توالت فرنگی بیش از یک بار جریمه می شود

ژانویه 8, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • یک شرکت در استان گوانگدونگ در چین سفارشات عجیبی به کارمندان خود داده است
  • این شرکت گفت که اگر کارمندان بیش از یک بار دستشویی توالت کنند ، این مجازات اعمال می شود
  • یک شرکت چینی می گوید کارمندان تنبل هستند و به دلیل بهبود عملکرد جریمه می شوند

پکن
یک شرکت چینی سفارشات عجیبی به کارمندان خود داده است. این شرکت مستقر در جنوب چین گفت که اگر کارمندان بیش از یک بار دستشویی توالت کنند ، جریمه می شوند. شرکت چینی Ampu Electronic Science and Technology می گوید که کارمندان تنبل هستند و بیش از یک بار استراحت توالت به دلیل بهبود بهره وری کار جریمه شده است.

این شرکت که در دونگوان ، استان گوانگدونگ چین مستقر است ، برای کارکنانی که بیش از یک بار استراحت در توالت می کنند ، 20 یوان جریمه در نظر گرفته است. وی گفت این خلاف قوانین شرکت است. این شرکت در تاریخ 20 و 21 دسامبر هفت کارمند را جریمه کرد. این قانون مربوط به فیلم معروف “زمان مدرن” چارلی چاپلین است.
یک کودک پاکستانی چنین جوابی به هند داد ، این لبخند را به لب می آورد
“بازپرداخت کارکنان جریمه شده”
در این فیلم چارلی چاپلین ، کارمند باید قبل از رفتن به دستشویی نزد رئیس خود ثبت نام کند. دولت دونگوان اکنون مجازات نقض قانون توالت را در نظر گرفته و تحقیقات را درمورد کل موضوع آغاز کرده است. مقامات گفتند که این قانون غیرقانونی است. وی از این شرکت خواست تا نظم را بهبود بخشد و مبلغی از کارکنان جریمه شده را بازپرداخت کند.

از طرف دیگر ، کائو ، مدیر شرکت گفت که او از کارمندان درخواست نکرده است که جریمه را جمع کنند. در عوض جریمه ها از پاداش ماهانه آنها کسر می شود. وی گفت این شرکت باید این قانون را معرفی کند زیرا بعضی از کارمندان اغلب در هنگام کار به توالت می روند و سیگار می کشند و آرام می شوند. کائو گفت: “ما ناتوان بودیم. واقعیت این است که این کارگران در کار تنبل بودند. مدیریت چندین بار با کارمندان صحبت کرده است ، اما این تاثیری در آنها نداشته است.

[ad_2]