شایعات طلاق با ملانیا ترامپ: ملانیا دونالد ترامپ در میان خوابگاه های شخصی خود در کاخ سفید در میان شایعات طلاق به طور جداگانه خوابید – دونالد ترامپ و ملانیا در خوابگاه های جداگانه ای در کاخ سفید خوابیدند ، باعث گمانه زنی در مورد طلاق

ژانویه 22, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • دونالد ترامپ رئیس جمهور پیشین آمریکا و همسرش ملانیا وایت خانه را ترک کرده اند
  • در همین حال ، اطلاعات مهمی در مورد روابط این دو از کاخ سفید به دست آمده است.
  • ترامپ و ملانیا هم در دوره چهار ساله ریاست جمهوری خود بیشتر در اتاق های جداگانه می خوابیدند.

واشنگتن
دونالد ترامپ ، رئیس جمهور پیشین آمریکا و همسرش ملانیا کاخ سفید را به مقصد فلوریدا ترک کرده اند. در همین حال ، اطلاعات مهمی در مورد روابط این دو از کاخ سفید به دست آمده است. طبق کانال تلویزیونی CNN آمریکا ، ترامپ و ملانیا در مدت 4 سال فعالیت خود بیشتر در اتاق های جداگانه خوابیده اند. این آخرین اطلاعات در زمانی منتشر شد که گمانه زنی ها درباره طلاق بین این دو شدت گرفت.

دونالد ترامپ قبل از سال 1869 رئیس جمهور بود که در مراسم تحلیف جانشین خود شرکت نکرد. منابع همچنین گفتند که ملانیا ترامپ “غم” خروج از کاخ سفید را نداشته است. چند روز قبل از ترک کاخ سفید ، ملانیا همه وسایل خود را بیرون آورده بود. منابع می گویند که ملانیا و دونالد ترامپ بیشتر اوقات در کاخ سفید در اتاق های جداگانه می خوابیدند.
ملانیا سکوت درباره طلاق خود از دونالد ترامپ را شکسته ، پاسخی به گمانه زنی ها
“ملانیا کارمندان کاخ سفید را نادیده می گیرد”
یک منبع گفت: “ترامپ در اتاق خواب خود که در زمان حکومت روسای جمهور قبلی اتاق مطالعه بود ، خوابید.” نه تنها این ، ملانیا همچنین از کارمندان کاخ سفید خود ، که چهار سال خدمت کرده بودند ، در حالی که او ترک کرده بود ، غافل شده بود. ملانیا حتی از 80 نفری که در کاخ سفید کار می کنند یادداشت تشکر ننوشت. در آمریکا این رسم وجود دارد که هنگام نوشتن ، بانوی اول برای کارمندان نامه می نویسد.

ملانیا از 30 دسامبر در مراسم عمومی حضور نداشته است. روز چهارشنبه ، ملانیا پس از پیاده شدن از هواپیما در حالی که ترامپ برای عکس گرفتن با هیجان وارد ماشین شد. ملانیا بار دیگر ترامپ را در شبکه های اجتماعی نادیده گرفته است. استفانی ولف ، همکار سابق ملانیا ترامپ مدتی پیش گفت که ملانیا در حال مذاکره درباره توافق نامه ازدواج با ترامپ بوده است. وی خواستار سهمی برابر با دارایی پسرش بارون در دارایی ترامپ شد. ولف ازدواج ترامپ با ملانیا را یک ازدواج معاملاتی توصیف کرد.


نحوه دیدار ملانیا و دونالد
داستان عشق ترامپ و ملانیا ترامپ از سال 1998 آغاز شد. در آن زمان دونالد ترامپ 52 ساله و ملانیا 28 ساله بود. در آن زمان نیویورک میزبان هفته مد بود و پس از آن مهمانی در باشگاه کیت کت تایمز اسکوئر برگزار شد. ترامپ و ملانیا هم در این مهمانی شرکت کردند. این دو نفر توجه خود را به مکالمه معطوف کردند و مکالمه بین آنها آغاز شد و پس از آن ترامپ در سال 2004 ، ملانیا را با یک حلقه الماس به مبلغ 1.5 میلیون دلار به عروسی فرستاد. هر دو در 22 ژانویه 2005 ازدواج کردند.

[ad_2]