شاخص فساد جهانی عمران خان: ‘پاکستان جدید’ 4 مکان در فساد افزایش می یابد ، عمران خان تحت پوشش مخالفت است

ژانویه 29, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • گرمای سیاسی پاکستان در این کشور از سقوط چهار مکان بیشتر در شاخص افزایش فساد
  • هند در این رده بندی از 180 کشور جهان در رتبه 86 و پاکستان در رتبه 124 قرار دارد.
  • عمران خان با قول پایان دادن به فساد ، فساد را افزایش داد و به قدرت رسید

اسلام آباد
سیاست پاکستان در این کشور داغ شده است ، به طوری که آخرین شاخص درک مفاسد شفافیت بین الملل (CPI 2020) چهار مکان دیگر سقوط کرد. هند در این رده بندی با 180 کشور جهان در رتبه 86 قرار دارد. در عین حال ، همسایه هند چین 78 ، پاکستان 124 و بنگلادش 146 است. در همین حال ، فضای سیاسی به دلیل فروپاشی بیشتر “پاکستان جدید” عمران خان ، که به قدرت رسید ، داغ کرده است و نویدبخش پایان فساد است.

احزاب مخالف پاکستان با فساد فزاینده این کشور ، به شدت به دولت عمران خان حمله کرده اند. وی گفت: پاکستان در سالهای 2020 و 2019 در رتبه 120 قرار داشت و اکنون به رتبه 124 رسیده است. نه تنها این ، در مقایسه با سال 2018 ، پاکستان جدید عمران 7 پله سقوط کرده است. شری رحمان ، رهبر حزب PPP Bilawal Bhutto ، به عمران خان روی آورد. وی گفت عمران خان ادعا کرد که فساد را از بین می برد ، اما ادعای وی خلاف واقع بود.
چه مقدار فساد در کدام کشور؟ شفافیت بین المللی لیستی از 180 کشور را که می دانند هند در کجا با همسایگان خود چین ، پاکستان ، بنگلادش مقایسه می کند ، منتشر می کند
“پاکستان به طور پیوسته در شاخص جهانی فساد کاهش می یابد”
شری رحمان گفت که در زمان حکومت عمران خان ، فساد به طور مداوم در حال افزایش بود و پاکستان به طور مداوم در شاخص فساد جهانی کاهش می یابد. این عملکرد دولت را زیر سوال برد. وی گفت از زمان نخست وزیری عمران خان ، پاکستان در شاخص فساد هفت پله سقوط کرده است. شری رمان گفت که اکنون جهان شاهد فساد دولت عمران است.

رهبر PPP گفت که عمران خان معطوف به NAB و مخالفان سیاسی است و نه پایان دادن به فساد. احزاب مخالف گفته اند که دولت عمران خان دیگر حق اخلاقی برای ماندن در قدرت را ندارد. بگذارید به شما بگویم که شفافیت بین الملل ، سازمان بین المللی که هر ساله شاخص ادراک فساد در سرتاسر جهان را تهیه می کند ، تاکید ویژه ای بر فساد در مبارزه با اپیدمی کوید -19 دارد. دلیا فریرا روبیو ، رئیس سازمان ، گفت: “کوید -19 فقط یک بحران بهداشتی و اقتصادی نیست. این نیز یک بحران فساد است که در حال حاضر قادر به مقابله با آن نیستیم.

[ad_2]