س Questionال درباره کشمیر در پارلمان انگلیس: “متن” پاکستان در پارلمان انگلیس برای کشمیر ارائه شد ، هند خشن مخالفت شدید خود را اعلام کرد – هند “ادعاهای دروغ” را در پارلمان انگلیس در مورد بحث در مورد کشمیر محکوم می کند

ژانویه 14, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

لندن
روز چهارشنبه ، هند مخالفت شدیدی با ادعاهای دروغ و تأیید نشده در پارلمان انگلیس در مورد کشمیر اعلام کرد. کمیسیون عالی هند در لندن نیز به شدت به متن بحث در مجلس عوام در تالار وست مینستر اعتراض کرد. هند با ابراز ناامیدی از مشارکت نمایندگان پارلمان انگلیس گفت: این بحث بر اساس ادعاهای دروغ و ادعاهای تایید نشده توسط کشور ثالث (پاکستان) صورت گرفت.

نمایندگان انگلیس در سفارت هند خوب هستند
چهارشنبه شب در تالار وست مینستر مجلس عوام ، بحثی که توسط برخی نمایندگان پارلمان انگلیس ترتیب داده شد با عنوان “وضعیت سیاسی در کشمیر” بود. کمیسیون عالی هند در لندن نیز به استفاده از چنین کلماتی اعتراض کرد و آنها را به خودی خود مسئله ساز خواند. در بیانیه کمیسیون عالی آمده است که در رابطه با استفاده از کلمه “کشمیر” در عنوان: قلمرو اتحادیه جامو و کشمیر ، که بخشی جدایی ناپذیر از کشمیر است که توسط هند و پاکستان اشغال شده است (زمانی که ایالت کشمیر سابق در هند به طور قانونی اعمال شد در اکتبر 1947.) اگر شامل شود ، این قسمت باید توسط اجبار و غیرقانونی درک شود).

هند در این بحث مواردی را مطرح كرد
هند اظهار داشت که همچنین دریافته است که علیرغم در دسترس بودن اطلاعات واقعی به اندازه کافی معتبر ، در دسترس عموم و اطلاعات به روز در زمین ، در زمینه قلمرو اتحادیه جامو و کشمیر هند ، واقعیت زمینی فعلی نادیده گرفته شده است. ادعاهای دروغین ساخته شده توسط کشور ثالث ارائه شد که حاوی ادعاهای غیرمستند مانند “نسل کشی” و “خشونت” و “شکنجه” بود.

انگلیس حاضر نشد واسطه شود
نایجل آدامز ، وزیر امور خارجه ، مشترک المنافع و توسعه (FDCO) در پاسخ به بحث از طرف دولت انگلیس ، موضع رسمی را تکرار کرد که انگلیس نباید هیچ نقش واسطه ای در مسئله دو جانبه بین هند و پاکستان داشته باشد. با این حال ، او گفت که نگرانی های حقوق بشر در هر دو طرف خط کنترل (LoC) وجود دارد.

یک وزیر انگلیس گفته است که سیاست ما در قبال کشمیر پایدار است
آدامز به عنوان مسئولیت وزیر در قبال آسیا گفت که سیاست دولت انگلیس در قبال کشمیر پایدار و بدون تغییر است. ما همیشه معتقدیم که هند و پاکستان باید یک راه حل سیاسی بلند مدت برای وضعیتی که در آن از آرمانهای مردم کشمیر مراقبت می کنند ، پیدا کنند ، همانطور که در توافق نامه سیملا ذکر شده است.

حزب کارگر بار دیگر صدای خود را نسبت به حقوق بشر در کشمیر از دست می دهد
در این بحث ، که توسط سارا اوون ، کارگر حزب کارگر برگزار شد ، نمایندگانی از احزاب سیاسی مختلف در انگلیس حضور داشتند ، که بیشتر آنها جمعیت خوبی از کشمیری ها در حوزه های انتخابیه خود دارند. وی از ادعای نقض حقوق بشر ابراز نگرانی کرد و از دولت انگلیس خواست که به راحتی به منطقه دسترسی داشته باشد تا گزارش های مستقیم از جامو و کشمیر آینده و کشمیر تحت اشغال پاکستان (PoK) به پارلمان انگلیس ارائه شود.

کلیه تصمیمات اداری نهاد داخلی کشمیر در هند
کمیسیون عالی هند در لندن تأکید کرد که پروژه Wi-Fi هوشمند سال گذشته امکان دسترسی سریع به اینترنت در منطقه را فراهم کرده است و علی رغم تهدید به حملات تروریستی ، وضعیت جوی دشوار و اپیدمی Kovid-19 ، ماه گذشته DDC اینجا بود. کمیسیون عالی هند در بیانیه ای اعلام کرد که جامو و کشمیر پس از سازماندهی مجدد اداری در آگوست 2019 ، در مسیر حکمرانی خوب و توسعه سریع گام برداشته اند. تمام مراحل اداری که توسط دولت هند در جامو و کشمیر برداشته شده کاملاً داخلی هند است.

هند به انگلیس اشاره کرد
در این بیانیه آمده است كه این سیاست هند نبوده است كه به بحث داخلی كه در یك پارلمان خارج از كشور برگزار می شود علاقه بی موردی نشان دهد ، بلكه كمیسیون عالی هند با همه ذینفعان است كه اطلاعات معتبری درباره هند ارائه می دهد و تصورات غلط و اطلاعات غلط را از بین می برد. ارتباطات مربوط به دولت انگلیس و نمایندگان مجلس.

[ad_2]