سیستم موشکی فتح 1: عکس های آزمایشی از سیستم موشکی فتح 1 اسلحه تصویری ارتش پاکستان به زبان هندی: فیلم آزمایش سیستم موشکی پاکستان فتح -1 را مشاهده کنید.

آگوست 24, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

اسلام آباد
پاکستان روز سه شنبه سیستم موشکی آزمایشی فتح -1 را با پرتاب های فراوان پرتاب کرد. شاخه تبلیغاتی روابط عمومی سرویس های بین المللی ارتش پاکستان (ISPR) با انتشار بیانیه ای مدعی شد آزمایش فتح وان با موفقیت انجام شد. ISPR فیلم این آزمایش را منتشر کرد. در آن برخی افراد بلافاصله پس از پرتاب موشک دوم از پشت سر الله فریاد می زنند.

برد فتح -1 تا 140 کیلومتر است
پاکستان این سیستم موشکی 140 کیلومتری را با فناوری محلی توسعه داده است. این دومین آزمایش این سامانه در سال 2021 است. پیشتر در 7 ژانویه ، پاکستان سیستم موشکی فتح -1 را با پرتاب های متعدد آزمایش کرده بود. پاکستان همچنین موشکی به نام فتح -1 دارد که برد آن حدود 300 کیلومتر است.

اطلاعات پنهان در مورد موشک
پاکستان اطلاعات بیشتری در مورد این سیستم موشکی به اشتراک نگذاشته است. بنابراین باور ادعای پاکستان آسان است. در این بیانیه آمده است که سیستم تسلیحاتی که حامل مواد منفجره معمولی است ، به ارتش پاکستان این امکان را می دهد که دقیقاً خاک دشمن را هدف قرار دهد. ارتش پاکستان اطلاعاتی در مورد محل انجام این آزمایش ارائه نکرده است.

پاکستان در 35 روز 4 موشک شلیک می کند ، عمران خان چه برنامه ای دارد؟
آیا چین در تولید سیستم های موشکی دخیل نیست؟
این نگرانی وجود دارد که چین در ساخت این سیستم موشکی به پاکستان کمک کرده است. با داشتن موشک های هدایت شونده در آن ، آنها می توانند هدف خود را با دقت مورد اصابت قرار دهند. تنها چند کشور فناوری موشکی را هدایت کرده اند. در چنین شرایطی ، ورود چنین فناوری به پاکستان برای هند نگران کننده است.

پاکستان در حال آزمایش موشک شاهین است ، عمران خان چه برنامه ای دارد؟
پاکستان از هند عصبانی است
پاکستان از افزایش روزافزون قدرت نظامی هند خشمگین است. با معرفی بالگرد MH-60R رومئو در نیروی دریایی هند ، مشکلات برای زیردریایی های ناوگان پاکستانی افزایش یافته است. نه تنها این ، هند اخیراً توافقنامه خرید 70 هزار تفنگ AK-203 با روسیه را تصویب کرد. پاکستان همچنین هند را مسئول حمله انتحاری به مهندسین چینی در یک ماه پیش در خیبر پختونخوا عنوان کرد.

[ad_2]