سیاست مهاجرتی ایالات متحده: جو بایدن سیاست سختگیرانه مهاجرت ترامپ را لغو می کند ، دیگر فرزندان مهاجران غیرقانونی را تفرقه نمی اندازد – جو بایدن دستورالعمل های اجرایی را برای لغو سیاست سختگیرانه مهاجرتی دونالد ترامپ در آمریکا امضا می کند

فوریه 3, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده سیاست سختگیرانه مهاجرت دولت ترامپ را لغو می کند
  • اکنون فرزندان کسانی که به طور غیرقانونی وارد آمریکا شده اند از هم جدا نمی شوند
  • بایدن گفت ، “من قوانین جدیدی وضع نمی کنم ، اما به سیاست بد پایان می دهم.”

واشنگتن
جو بایدن ، رئیس جمهور آمریكا گفته است كه سه دستور اجرایی را امضا كرده است كه این سیاست های سختگیرانه مهاجرت از دولت قبلی ترامپ را لغو می كند. به دلیل این قانون که در زمان ترامپ تصویب شد ، فرزندان خارجیانی که به طور غیرقانونی وارد کشور شدند از خانواده هایشان جدا شدند. وی گفت که این دستورات یک سیستم عادلانه ، منظم و انسانی برای مهاجرت قانونی را تضمین می کند. بررسی سیاستهای فعلی بخشی از برنامه 60 تا 180 روزه اعلام شده توسط دولت بایدن است ، که به سود هزاران متخصص هندی خواهد بود که به دنبال آینده خود در آمریکا هستند.

پایان دادن به سیاست بد: بایدن
در مورد این دستورات ، بایدن روز سه شنبه به کاخ سفید گفت که من قوانینی جدید ایجاد نمی کنم ، بلکه به سیاست های بد پایان می دهم. وی معاون رئیس جمهور کمالا هریس و وزیر کشور الخاندرو مایرکوس همراه بودند. بایدن به خبرنگاران گفت كه اگر ایالات متحده یك سیستم عادلانه ، منظم و انسانی برای مهاجرت قانونی داشته باشد و منجر به مدیریت بهتر مرز شود ، كشور قدرتمندتر ، امن تر و مرفه تر خواهد بود.

بایدن پیش از این با این قانون مخالفت کرده بود
وی گفت: دستورالعمل های اجرایی معطوف به تقویت سیستم مهاجرت و حمایت از اقدامات برداشته شده در اولین روز از دوره ریاست جمهوری وی برای محافظت از آرمان های مردم و رفع تحریم مسلمانان است. بایدن در یکی از سه دستورالعمل اجرایی گفت که دولت فدرال باید سیاست های خوبی را تدوین کند که موجبات ادغام ، شمولیت و شهروندی را فراهم کند و مشارکت کامل در دموکراسی کشور را داشته باشد.

فرزندان از والدین خود جدا شدند
بایدن گفت که امروز ما مراحل دولت سابق را که ملت را آشفته کرد ، به نوعی معکوس خواهیم کرد ، به گونه ای که فرزندان خانواده ها ، والدین در مرز را دفع می کند. بر اساس گزارش رسانه های آمریکایی ، بزرگسالان فاقد سند در مرز آمریکا و مکزیک در چارچوب سیاست های دولت دونالد ترامپ ، رئیس جمهور پیشین در تلاش برای جلوگیری از مهاجرت غیرقانونی ، از فرزندان خود جدا شده اند. بر اساس این سیاست بیش از 5500 خانواده از هم جدا شده اند و والدین بیش از 600 فرزند هنوز ردیابی نشده اند.

[ad_2]