سیارک دایناسور: برخورد سیارک به دایناسوری که آنها را به ماه می برد: دایناسوری که سیارکی را به ماه حمل می کند

ژانویه 21, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نیل آرمسترانگ اولین نفری بود که قدم به ماه گذاشت ، اما حتی قبل از آن کسی به آنجا رفته بود. تصور می شود که دایناسورها 696 میلیون سال پیش به ماه رسیده اند. احتمال یافتن حداقل برخی از قسمتهای آن در آنجا در کتاب “پایان جهان” از پیتر برانون از سال 2017 بیان شده است که امروزه در شبکه های اجتماعی بسیار محبوب است.

آیا این سیارک فاجعه بار باعث هرج و مرج شد؟

وبلاگ نویس مت آستین بخشی از کتاب را در توییتر به اشتراک گذاشت. در حقیقت اعتقاد بر این است که سیارک با انقراض دایناسورها با زمین برخورد کرده است. این کتاب ادعا می کند که بقایا هنگام برخورد با سیارک زمین به ماه رسیده اند. برانون یک روزنامه نگار علمی برنده جایزه است. او فهمید که این سیارک جرم بیشتری از قله اورست دارد و با سرعت بیشتری از هر گلوله تیز به زمین می آید.

چه اتفاقی برای سیارک افتاد؟

در این کتاب به نقل از ماریو روبلدو ، فیزیکدان ژئوفیزیک گفته است که فشار اتمسفر سیارک به حدی زیاد بوده که قبل از برخورد آن در زمین بود. نوشته شده است که این سیارک آنقدر عظیم بود که وقتی وارد جو شد و کاملاً به زمین آمد هیچ آسیبی ندید. برانون می گوید فشار ایجاد شده توسط سیارک به جای هوا در آسمان بالا خلا ایجاد کرده است.

چه اتفاقی خواهد افتاد

برای پر کردن این خلاuum ، تکه های زمین در مقابل مدار حرکت کردند. بربلدو گفت ، شاید برانون از Reboledo پرسید که آیا استخوان های دایناسور روی ماه است؟ سقوط سیارک باعث یک پادشاه 120 مایل شد ، سنگها تبخیر شدند و میلیاردها تن گوگرد و دی اکسید کربن به آسمان آمد. گرد و غباری که ایجاد می کند جلوی نور خورشید را می گیرد و منجر به دمای مشابه زمستان ، باران اسیدی از آسمان و 75 درصد موجودات از دست رفته می شود.

[ad_2]