سویه Covid 19 Brazil: ویروس “Super Covid-19” در برزیل در حال شیوع است ، وحشت جهانی ، واکسن تاج نیز خنثی می شود! – اثر سوپر کرونا ویروس در برزیل 40٪ از بیماران بستری در بیمارستان را از بین می برد

ژانویه 16, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

ویروس کرونا در برزیل در معرض شکل بسیار مهلکی قرار گرفته است که با اپیدمی Kovid-19 روبرو شده است. یک مطالعه اخیر نشان داد که 40٪ بیماران بستری در بیمارستان در سال گذشته فوت کرده اند. اکنون یک ویروس جدید حتی مسری تر از این ویروس فوق پوستی در حال شیوع است. گفته می شود که این ویروس قبلاً به آمریکا رسیده است که در جهان وحشت ایجاد می کند. در همین حال ، دانشمندان هشدار داده اند که این سویه جدید ویروس super covid-19 می تواند واکسن تاج را نیز بهتر کند. اعتقاد بر این است که رئیس جمهور برزیل که با همان خطر روبرو است خواستار واکسن کرونا از هند در اسرع وقت شده است. بیایید همه چیز را در مورد این ویروس جدید بدانیم …..

بستری در شمال غربی برزیل

این شکل جدید از ویروس تاج از ایالت آمازونای برزیل در سراسر جهان گسترش می یابد. دانشمندان می ترسند که این فوق ویروس از ماه آخر ژوئیه در برزیل در حال شیوع باشد. تحقیقات اخیر موسسه بهداشت جهانی در برزیل نشان داده است که امکانات بهداشتی در مناطق شمالی و شمال غربی این کشور بسیار ضعیف است و افراد بسیار کمی به امکانات بهداشتی دسترسی دارند. با شکل جدید این سوپراست ، خطر مرگ تاج در این مناطق افزایش می یابد. مطالعات نشان می دهد که Kovid-19 در شمال و شمال غربی بیش از جنوب در معرض خطر مرگ است. هیچ راهی وجود ندارد که بفهمد آیا بیماران آلوده در این ناحیه به نوع جدید ویروس کرونا آلوده شده اند یا خیر.

صف طولانی برای خرید اکسیژن

سویه برزیلی ویروس سوپر کرونا به انگلیس رسیده است که هم اکنون از یک سویه تاج جدید رنج می برد. کارشناسان می گویند اگر ویروس فوق کرونری برزیل به ایالات متحده نرسد اشتباه است. تاکنون 83 میلیون نفر در برزیل به ویروس کرونا آلوده شده اند. بیش از دو نفر در برزیل بر اثر این بیماری همه جان باخته اند. در ایالت آمازون برزیل ، که این سویه جدید کرونا از آن در حال گسترش است ، بستری در بیماران Kovid-19 وجود دارد. کل سیستم بهداشتی فروپاشیده است. معاون رئیس جمهور برزیل ، همیلتون مورائو ، Super Covid را مسئول این مرگ ها و پرونده ها دانست. اکنون برزیل از نظر مرگ و میر از ایالات متحده عقب است. پرونده های تاج در برزیل همچنان در حال افزایش است. شرط داشتن یک صف طولانی برای خرید اکسیژن است.

38٪ بیماران تاجی بستری در بیمارستانی در برزیل می میرند

-38-

در طول این مطالعه ، بیش از دو و نیم میلیون بیمار دارای تاج در فوریه تا آگوست سال 2020 در بیمارستان بستری شدند. حدود 47٪ این بیماران زیر 60 سال هستند. در اکثر نقاط ، افرادی که پس از ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان بستری می شوند ، افراد مسن هستند. تحقیقات نشان می دهد بیشتر کشته شدگان سالخورده هستند. در برزیل ، 38 درصد بیماران بستری در اثر عفونت می میرند. در ایالات متحده ، این رقم حدود 20 درصد است. در برزیل تعداد افراد زیر 60 سال 15 درصد است. تحقیقات نشان می دهد که امکانات بهداشتی در مناطق شمالی و شمال غربی بسیار ضعیف است ، بنابراین تعداد مرگ و میر بیشتر است.

20 میلیون نفر در سراسر جهان بر اثر ویروس تاج جان خود را از دست می دهند

-20-

تعداد کشته های ویروس کرونا در سراسر جهان در روز جمعه به حدود 2 میلیون نفر رسید. اگرچه بسیاری از کشورها واکسیناسیون را برای غلبه بر همه گیری آغاز کرده اند ، اما مشکلی در دریافت واکسن در کشورهای فقیر و کمتر توسعه یافته وجود دارد. ویروس کرونا برای اولین بار در دسامبر 2019 در شهر ووهان چین ظاهر شد. تعداد کشته شدگان با جمعیت بروکسل ، ذرت و وین قابل مقایسه است. بگذارید به شما بگوییم که میلیون ها نفر اول در هشت ماه مردند ، اما میلیون ها نفر دیگر در کمتر از چهار ماه مردند. این ارقام مربوط به تلفات توسط آژانس های دولتی در سراسر جهان گزارش شده است ، در حالی که تعداد واقعی مرگ و میر ناشی از این بیماری ممکن است بیشتر باشد ، زیرا بسیاری از دلایل دیگر مرگ نیز در روزهای اولیه شیوع بیماری گزارش شده است.

امسال همچنین برای برزیل و هند پر از چالش است

دکتر آشیش جا ، متخصص اپیدمیولوژی در دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه براون ، گفت بسیاری از افراد جان خود را از دست داده اند. وی گفت جامعه علمی کار برجسته ای انجام داده است. در کشورهای ثروتمندی مانند ایالات متحده ، انگلیس ، اسرائیل ، کانادا و آلمان ، کار برای تأمین امنیت میلیون ها نفر آغاز شده است. وی حداقل یک دوز واکسن دریافت کرد. بسیاری از کشورها هستند که واکسن به آنها نرسیده است. بسیاری از کارشناسان معتقدند که ممکن است امسال در ایران ، هند ، مکزیک و برزیل پر باشد. نیمی از مردم جهان که در اثر کوید-19 جان باخته اند از این کشورها هستند. کمپین واکسیناسیون در کشورهای ثروتمند در حال انجام است ، اما موانع زیادی برای این کمپین در کشورهای فقیر وجود دارد. این موارد شامل یک سیستم بهداشتی ضعیف ، یک سیستم حمل و نقل ضعیف ، فساد و کمبود برق برای نگهداری واکسن ها در فریزر است.

[ad_2]