سویه های جدید چینی تب خوکی: سویه های جدید چینی تب خوکی به واکسن های غیرمجاز اشاره دارد: چین واکسن نامرغوب را تحمیل می کند ، دو سویه جدید تب خوکی آفریقایی در این کشور پخش می شود

ژانویه 22, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • اکتشافات بزرگ در مورد سویه جدید تب خوکی آفریقایی که در خوک ها در چین گسترش یافته است
  • این سویه جدید تب خوکی آفریقایی به دلیل واکسیناسیون غیرقانونی در چین گسترش یافته است
  • به دنبال این کشف ، چین ، بزرگترین تولیدکننده گوشت خوک در جهان ، با شکست سختی روبرو شد.

پکن
در مورد سویه جدید بیماری تب خوکی آفریقایی ، که در خوک ها در چین پخش شده است ، یک کشف عالی وجود دارد. این سویه جدید تب خوکی آفریقایی به دلیل واکسیناسیون غیرقانونی به چین گسترش یافته است. به دنبال این افشاگری ، بزرگترین تولیدکننده گوشت خوک در جهان با شکست جدی روبرو شد ، که هنوز در حال بهبودی از اپیدمی ویروس کرونا است. دو سویه جدید تب خوکی آفریقایی بیش از هزار خوک را آلوده کرده است.

همه این خوک ها در مزرعه شرکت New Hope Liouhe پرورش داده می شوند. این شرکت چهارمین تولید کننده گوشت خوک در چین است. یانگ ژیچون ، مقام علمی این شرکت ، گفت كه كشاورزان خوك را كنترل می كنند. این دو سویه تازه دو ژن اصلی تب خوکی آفریقایی را ندارند. همچنین ، خوک ها نسبت به سال 2018 در اثر عفونت با این سویه تازه نمی میرند.

قیمت گوشت خوک در ارتفاع رکورد
ایان گفت: این شیوع تعداد کودکان سالم را کاهش داده است. Nova Nadezhda برای جلوگیری از شیوع بیماری ، خوک های آلوده را می کشد و اثبات می کند که این بیماری کشنده است. اگرچه این بیماری در حال حاضر محدود است ، اما اگر سویه به سرعت گسترش یابد ، برای بزرگترین تولید کننده و مصرف کننده گوشت خوک در جهان بحران ایجاد می کند.

حدود دو سال پیش ، تب خوک نیمی از 400 میلیون خوک چین را از بین برد. قیمت گوشت خوک در حال حاضر در بالاترین سطح قرار دارد و فشار بر چین برای افزایش امنیت غذایی با توجه به ویروس کرونا وجود دارد. وین یوهانسن ، پزشک حیوانات پکن گفت که وی سال گذشته تب مضر کمتر خوکی را درمان کرد. این ویروس تازه حاوی ژن های MGF360 نیست. متخصصان می گویند چون بیماری خوکی برای انسان کشنده نیست ، واکسن ندارد. از طرف دیگر ، کشاورزان چینی واکسن های غیرمجاز برای محافظت از خوک های خود استفاده می کنند. بنابراین ، یک عفونت تصادفی وجود دارد و این بیماری گسترش می یابد.

[ad_2]