سویه جدید Covid ژاپن: ژاپن گونه جدید ویروس کرونا را کشف می کند متفاوت از انواع دیگر در انگلیس و آفریقا – یکی دیگر از سویه های جدید ویروس تاج که در ژاپن یافت شده است ، کارشناسان هشدار می دهند که خطر جدی وجود دارد

ژانویه 11, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

توکیو
ویروس کرونا ، که از شهر ووهان در چین منشا می گیرد ، به شکل فزاینده ای مسری شده و شکل های جدیدی به خود می گیرد. پس از انگلیس ، آفریقای جنوبی ، اکنون یک نوع جهش یافته جدید در ژاپن کشف شده است. کارشناسان هشدار داده اند که این ویروس جدید کرونا ویروس بسیار مسری تر از همان سویه موجود در انگلیس است. این ویروس جدید کرونا ویروس هنوز دیده نشده است و در 4 نفری که از برزیل بازگشته اند یافت شده است.

طبق گزارش Nikkei Asia ، این مسافران آلوده در تاریخ 2 ژانویه از برزیل در فرودگاه هاندا ژاپن فرود آمدند. این افراد هم زنان و هم مردان را شامل می شوند. همه این افراد در فرودگاه مورد آزمایش قرار گرفتند و اکنون نتیجه مثبت است. در میان سه نفری که نوع جدید ویروس کرونا در آنها یافت شد ، مشکل در تنفس ، تب و گلودرد مشاهده شد.

اعلام فوریت برای جلوگیری از عفونت
طبق گزارش بلومبرگ ، مرد 40 ساله ای هنگام بازگشت به ژاپن بدون علائم مشاهده شد ، اما بعداً در بیمارستان بستری شد. قربانی دارای مشکلات تنفسی است. همه این افراد مورد بررسی قرار گرفته اند که در آن اکنون یک سویه جدید از ویروس تاج کشف شده است. وزارت بهداشت این کشور از این سویه جدید کرونا به سازمان بهداشت جهانی اطلاع داده است.


طبق اطلاعات موجود تاکنون ، این سویه تاج جدید موجود در ژاپن در حال توسعه است و به دلیل میزان مسری بودن ، یافت نشده است. هنوز مشخص نیست که آیا واکسنهایی که در سراسر جهان تجویز می شوند ، علیه این سویه جدید کار می کنند یا خیر. اخیراً ، روزانه بیش از 7000 مورد در ژاپن گزارش می شود. تاکنون 3900 نفر در این کشور جان خود را از دست داده اند.

نخست وزیر سوگا مردم را به همکاری دعوت کرد
ژاپن برای جلوگیری از شیوع ویروس تاج ، وضعیت اضطراری اعلام کرده است. این وضعیت اضطراری از روز جمعه اجرایی شد که تا 7 فوریه ادامه خواهد داشت. در این مدت ، مردم باید اقدامات لازم برای جلوگیری از عفونت کرونر مانند استفاده از ماسک و حفظ فاصله اجتماعی را انجام دهند. در مقیاس وسیع ، کارمندان بهداشت و پرسنل پلیس نیز از افراد تحقیق خواهند کرد.

زندگی در روز اول اعلام شرایط اضطراری عادی بود و جمعیتی از مردان نقابدار در قطارها ظاهر شدند. نخست وزیر یوشیهیده سوگا بار دیگر از مردم خواست که ساعت کار در رستوران ها و کار در خانه را کاهش دهند. سوگا گفت ما آن را بسیار جدی می گیریم. با حمایت مردم باید به هر قیمت از این شرایط سخت خارج شویم.

سویه کوپید ژاپن

اکنون یک ویروس جدید تاج ویروس در ژاپن وجود دارد

[ad_2]