سود پوتین ماریا شووالووا: دختر یک رقاص بزرگ در روسیه ماریا شووالوا از یکی از نزدیکترین دوستان پوتین 20 میلیون پوند برنده شد – در سن 22 سالگی هر روز 75 لری درآمد دارد

فوریه 1, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور روسیه ، که درگیر مجادله “کاخ” 100 میلیارد روپیه ای در ساحل دریای سیاه بود ، اکنون در یک بحث جدید است. پرونده دوست مرموز دوست صمیمی پوتین ، دختر دختر مرموز ، که هر روز 75 لری درآمد دارد. این سود آنقدر زیاد است که حتی مدیران عامل بزرگترین شرکتهای روسی نیز پول زیادی دریافت نمی کنند. ماریا شووالووا 22 ساله در یک سال حدود دو میلیارد روپیه درآمد داشت. منبع این درآمد ماریا نیز بسیار تعجب آور است. این پول به خاطر نقش او در مدیریت دارایی سرمایه به ماریا داده شد. نه تنها این ، آنقدر پول به ماریا تعلق می گیرد که 9 برابر بیشتر از سالانه پول دریافتی او در تئاتر باله مشهور جهان است. بیایید بدانیم که کل سوال چیست …

ماریا ، ثروتمندترین بالرین ، دختر خویشاوند پوتین

طبق گزارش تحقیق سازمان خبری محلی باجا ، این ارقام براساس اطلاعات مالیاتی فاش شده برای سال 2018 است. بادجا گفت ماریا می تواند ادعا کند که ثروتمندترین بالرین در روسیه است. ماریا دختر ایگور شووالوف ، شرکت توسعه دولتی روسیه VEB.RF است. وی در سال 2018 معاون نخست وزیر پوتین بود. اعتقاد بر این است که او هنوز هم بسیار نزدیک به پوتین است. ماریا یک بالرین در بولشوی مشهور جهان است و برای دو سال گذشته در سراسر جهان از جمله قبرس ، ایتالیا ، بالی رقصیده است. فقط همین ماه بود که وی در حالی که مشغول استراحت در دهکده لوکس خانواده اش در دبی بود ، مشاهده شد. بادجا گفت که ماریا وقت خود را صرف برنامه بیلی سفر و همچنین تمرین می کند.

موضوع شگفتی غیرمعمول حقوق ماریا شووالووا

باجا گفت که اطلاعات درآمد ماریا توسط منبعی تهیه شده است که دسترسی وی را به داده های سازمان مالیات فدرال حفظ کرده است. وی گفت: در قابلیت اطمینان اطلاعات شکی نیست. جالب ترین نکته در این باره حقوق فوق العاده ماریا است. این گزارش در حالی ارائه می شود که ماریا 22 ساله در شهر نووسیبیرسک در سیبری می رقصد. به دنبال نشت مالیات اخیر افراد نزدیک به پوتین ، تحقیقات باجا نشان داد که این پول توسط KSP Capital Asset Management ، یک شرکت مرتبط با سرگئی کوتلیارنکو ، بدست آمده است. اعتقاد بر این است که سرگئی وکیل پدر ماریا است. این گزارش می گوید این شرکت دارایی های 600 نفر و 19 شخص حقوقی را مدیریت می کند.

ماریا در هیچ جایی از ثبت شرکتها کارمند نیست

نکته جالب این است که حتی پس از دریافت این همه پول ، از ماریا به عنوان کارمند در هیچ کجای سوابق شرکت نام برده نمی شود. در همین حال ، شرکت ایگور شوالوف ، پدر ماریا ، در گفتگو با بایا گفت که در حال وضع قوانین سختگیرانه برای کارمندان دولت است. این شرکت گفت که ماریا هیچ موقعیتی در شرکت خود ندارد. ایلیا شومانف ، معاون مدیر کل بین الملل شفافیت روسیه ، گفت تصور کیفیت هایی که دو میلیارد روبل به او داده اند دشوار است. وی گفت به نظر می رسد از این شرکت پول دریافت کرده است. ماریا همچنین به عنوان معاون نخست وزیر ثروتمندترین وزیر در دولت پوتین بود. پیش از این گزارش شده بود که پدر مری همچنین صاحب یک خانه لوکس در ساحل رودخانه تیمز در لندن است. ماریا هنوز گزارشی در مورد این گزارش ارائه نداده است ، اما تنظیمات شبکه های اجتماعی خود را تغییر داده است تا هیچ کس نتواند در این مورد اظهار نظر کند.

[ad_2]