سلفی گرفتن زن از عرشه شیشه ای در برزیل حقیقت این تصویر را بدانید

آگوست 9, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

لهجه ها

  • عرشه آینه ای با شیشه در سائوپائولو باز کنید
  • فرصتی هیجان انگیز برای گرفتن عکس سلفی در طبقه 42
  • مدل شده از خط برج ویلیس در شیکاگو

برزیل
کسانی که از ارتفاع می ترسند ممکن است بخواهند از “ماجراجویی” این آسمان خراش برزیلی دوری کنند. در واقع بلندترین ساختمان سائوپائولو برزیل از مردم برای یک ماجراجویی کوچک اما بسیار “ماجراجویانه” استقبال می کند. Mirante do Valle عرشه آینه ای با کف شیشه ای در طبقه 42 باز کرد تا مردم بیایند و بر ترس خود از ارتفاع غلبه کنند.

ظرفیت وزن فاش نشده است
بازدیدکنندگانی که در این مدت می آیند حق گرفتن عکس سلفی را خواهند داشت. با این حال ، هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد ظرفیت بار عرشه شیشه ای داده نشده است. طراحان این عرشه منحصر به فرد گفتند می خواهند به مردم این احساس را بدهند که در آسمان و بالای شهر شناور هستند. بر اساس گزارش UPI ، برخی از بازدیدکنندگان اولیه این تجربه را گمراه کننده اما زیبا توصیف کردند.

سامپای آسمان با الهام از برج شیکاگو
این ماجراجویی Sampa Sky نام دارد. با الهام از Ledge ، یک عرشه آینه ای با کف شیشه ای در طبقه 103 برج ویلیس در شیکاگو. Skydeck در برج ویلیس از سال 1974 بازدیدکنندگان را به خود جذب کرده است. به همین ترتیب ، پل سال گذشته در استان ژجیانگ چین مردم را شگفت زده کرد. بسیاری از مردم باور نمی کردند که این پل را دیده باشند.

مردم از پل 140 متری چین شوکه شدند
پل شیشه ای چینی Rui در 140 متری سطح زمین قرار دارد و به دلیل شکل آن “پل شیب دار” نیز نامیده می شود. این پل در سال 2017 افتتاح شد و در سال 2020 برای مردم محلی باز است. با این حال ، به دلیل همه گیری تاج ، گردشگران در ابتدا اجازه بازدید از آن را نداشتند.

https://www.youtube.com/watch؟v=5Mz0u53Qp_0

[ad_2]