سلامت روان ملوانان نیروی دریایی چین: جین پینگ اکنون چگونه می جنگد؟ ملوانان چینی از مشکلات بهداشت روانی رنج می برند – ملوانان نیروی دریایی چین از جنوب چین دچار مشکلات جدی روحی در دریا هستند

ژانویه 31, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • در این گزارش آمده است ، نیروهای دریایی چین با بیماری روانی دست و پنجه نرم می کنند
  • بدترین وضعیت برای ملوانان مستقر در زیردریایی ها در دریای چین جنوبی
  • نیروی دریایی ناپایدار ذهنی چین می تواند منجر به یک فاجعه بزرگ شود

پکن
وضعیت مردان نیروی دریایی چین که در بیشتر کشورهای جهان از جمله هند ، آمریکا و تایوان گره خورده است ، در حال آسیب دیدن است. گزارشی از دولت چین ادعا می کند که تفنگداران دریایی با مشکلات روانی دست و پنجه نرم می کنند. در چنین شرایطی ، نگرانی های شی جین پینگ ، که به ارتش چین دستور داد همیشه آماده جنگ باشند ، افزایش می یابد.

سربازان چینی که با مشکلات بهداشت روانی دست و پنجه نرم می کنند
بر اساس این گزارش ، یک مطالعه جدید نشان می دهد که از هر 5 مرد نیروی دریایی که در زیردریایی های نیروی دریایی چین کار می کنند ، به ویژه زیردریایی های هسته ای مستقر در دریای چین جنوبی ، یک نفر از مشکلات روانی رنج می برد. در سالهای اخیر ، چین نیروهای دریایی خود را در دریای چین جنوبی افزایش داده است و تمرکز نیروی دریایی ایالات متحده بر حرکت آزاد ، منطقه را به یک میدان جنگ جدید تبدیل کرده است.

گزارش دانشگاه پزشکی دریایی چین نشان داد
مطالعه ای که توسط دانشگاه پزشکی دریایی شانگهای روی 500 تفنگدار و افسر انجام شد نشان داد که تفنگداران چینی با مشکلات روانی دست و پنجه نرم می کنند. روزنامه South China Morning Post مستقر در هنگ کنگ گزارش داد که به این نتیجه رسیده است که 21 درصد از کارکنان براساس پاسخ خود به س questionsالات از تفنگداران دریایی ، دارای مشکلات بهداشت روان هستند.

چین همچنین با چاقی دست و پنجه نرم می کند
طبق این مطالعه ، تفنگداران دریایی که در زیردریایی های چینی کار می کنند با مشکلاتی مانند عصبی بودن و ترس روانی روبرو هستند. پیش از این گزارش هایی مبنی بر مبارزه سربازان چینی با چاقی گزارش شده بود. گزارشات مربوط به غذای وی بارها منتشر شده است. مشکل چاقی در سربازان چینی به دلیل عدم آموزش و خوردن غذای ناخواسته مشاهده شده است.

[ad_2]