سلاح هسته ای کیم جونگ اون: کیم جونگ اون ایالات متحده را با سلاح های هسته ای قدرتمندتر تهدید می کند: کره شمالی تهدید هسته ای برای آمریکا است

ژانویه 9, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • کیم جونگ اون دیکتاتور کره شمالی را تهدید کرده است
  • این سلاح های هسته ای قدرتمندتری خواهد ساخت
  • آمریکا به بدترین دشمن گفت ، دفاع مهم است
  • از آنها خواسته شد موشکهای دوربرد هسته ای بسازند

پیونگ یانگ
کیم جونگ اون ، دیکتاتور کره شمالی هشدار داد ، دوره ریاست جمهوری دونالد ترامپ درست قبل از آن به پایان می رسد. وی گفت که سلاح های هسته ای خود را افزایش داده و سیستم های تسلیحاتی بهتری نسبت به قبل توسعه خواهد داد. وی همچنین گفت که روابط با ایالات متحده به این بستگی دارد که وی سیاست خود را تغییر دهد یا نه. اعتقاد بر این است که کیم این اخطار را برای تحت فشار قرار دادن رئیس جمهور منتخب جو بایدن صادر کرده است.

از او خواسته شد که یک سلاح پیشرفته بسازد
در جریان کنگره حاکم حزب حاکم ، کیم از کارکنان خود خواست موشک های چند سلاح ، موشک های هسته ای زیر آب ، ماهواره های جاسوسی و زیردریایی های دارای توانایی هسته ای بسازند. وی گفت کره شمالی باید دقت حمله خود را افزایش داده و نیروی آتش را به 15000 کیلومتر برساند. اعتقاد بر این است که این فاصله به آمریکا هدایت می شود. علاوه بر این ، تقاضا می شود که فناوری حمل کلاهک های هسته ای کوچک و سبک را در موشک های دوربرد توسعه دهد.

کره شمالی ، که بایدن را “یک سگ دیوانه” خواند ، بر سر بمب اتمی رئیس جمهور جدید کیم جونگ اون همچنان تنش خواهد داشت

آمریکا گفت خطر
خبرگزاری مرکزی کره به نقل از کیم گفت که کره شمالی از سلاح هسته ای استفاده نمی کند مگر اینکه ابتدا سعی کند از آن سلاح استفاده کند. با این حال ، وی به صراحت گفت که با توجه به خطر حمله آمریکا ، باید توانایی های نظامی و هسته ای کشور تقویت شود. کیم در این مدت به هیچ اقدام آمریکا اشاره ای نکرد ، در حالی که وی قبلاً تمرینات نظامی خود با کره جنوبی ، هواپیماهای نظارتی آمریکا و حضور نظامی آمریکا در کره جنوبی را اقدامی علیه خود می دانست.


آمریکا بدترین دشمن است
کیم آمریکا را بزرگترین دشمن خود توصیف کرد و گفت که تمرکز این کشور باید روی واکنش آمریکا باشد که بزرگترین مانع انقلاب آن است. وی گفت صلح و رفاه تنها زمانی به کره خواهد رسید که حفاظت در برابر تهدیدهای ارتش آمریكا افزایش یابد. وی همچنین گفت فارغ از اینکه دولت چه کسی در ایالات متحده باشد ، موضع وی در برابر کره تغییری نخواهد کرد.

[ad_2]