سقوط هواپیمای اندونزی: تصاویر هواپیمای SJ182 در اندونزی سقوط کرد ، همه 62 مسافر کشته شدند – تصاویر اندونزی سقوط هواپیما هواپیمای sriwijaya sj182 سقوط لاشه قطعات پیدا شده در جاوا جاوا

ژانویه 10, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

لاشه هواپیمای Srivijaya Air SJ182 که روز شنبه در اندونزی سقوط کرد ، ردیابی شده است. سرویس های امداد و نجات اندونزی گفتند که آنها همچنین برخی از بقایای مسافران را به همراه قطعات هواپیما پیدا کردند. از طرف دیگر ، غواصان کار یافتن جعبه سیاه هواپیما را تسریع کرده اند. در آن مکالمات آخرین لحظه بین خلبانان و کنترل کننده های ترافیک هوایی ثبت می شود. کار برای جمع آوری تمام این قطعات برای تحقیق در حال انجام است.

آوار در عمق 23 متری دریا پیدا شده است

-23-

لاشه هواپیما که روز شنبه سقوط کرد ، در دریای جاوا در عمق 23 متری پیدا شد که در آن 62 مسافر بودند. مارشال نظامی هادی Cahyanto در بیانیه ای گفت که گزارش هایی دریافت کرده ایم که دید در آب خوب است ، که به خدمه غواصان کمک می کند تا قطعات هواپیما را جستجو کنند. قطعاً می توان گفت که اینجا هواپیما سقوط کرده است.

علت سقوط هواپیما هنوز یک راز است

تاکنون علت سقوط هواپیما مشخص نیست و هیچ اثری از افراد زنده وجود ندارد. این هواپیما علاوه بر 12 خدمه 50 مسافر داشت. این هواپیما در حوالی جزیره لاکی اندونزی سقوط کرد. FlightRadar24 هواپیما را فقط در یک دقیقه تا ارتفاع 10000 فوتی ردیابی کرد. سپس احتمال بروز اتفاق نامطلوب افزایش یافته است.

این هواپیما در 26 سالگی سقوط کرد

26-

با توجه به شماره ثبت هواپیما ، هواپیمای بوئینگ 26 ساله سری 737-500 سقوط کرد. که شنبه شب از فرودگاه جاکارتا سوکارنو-هاتا پرواز می کند. کنترل ترافیک هوایی تنها چهار دقیقه پس از برخاستن از پرواز با هواپیما قطع شد. سپس عملیات جستجو و نجات آغاز شد.

رئیس جمهور اندونزی ابراز ناراحتی کرد

رئیس جمهور اندونزی جوکو ویدودو گفت: “من از طرف دولت و کل مردم اندونزی از این حادثه ناراحت هستم.” وزیر حمل و نقل بی کی سومادی به خبرنگاران گفت که مقامات پس از ارزیابی از صحنه ، عملیات جستجوی گسترده را آغاز کرده اند. آژانس ملی جستجو و نجات با صدور بیانیه ای اعلام کرد تیم های جستجو و نجات این اقلام را بین لانکانگ و جزایر لاکی کشف کرده اند.

خطوط هوایی ارزان قیمت Srivijay Air است

Srivijay Air یک شرکت هواپیمایی ارزان قیمت در اندونزی است. که خدمات هوایی را به اندونزی و سایر مقاصد جنوب شرقی آسیا ارائه می دهد. این شرکت گفت هنوز در حال جمع آوری اطلاعات مربوط به پرواز است. براساس این گزارش ، این هواپیما یک بوئینگ 737 مکس نیست که در سالهای اخیر در دو سانحه مهم رخ داده است.

پرواز اندونزی در سال 2018 نیز سقوط کرد.

2018-

در اکتبر 2018 ، یک هواپیمای Lion Air اندونزیایی به دریا سقوط کرد. که در آن 189 نفر درگیر هواپیما کشته شدند. این هواپیما همچنین 12 دقیقه پس از پرواز از جاکارتا ، پایتخت ، در دریا سقوط کرد.

[ad_2]