سفر فضایی جف بزوس: جف بزوس ، بنیانگذار آمازون ، از ورود مجدد به زمین از فضا خودداری خواهد کرد

ژوئن 16, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • هشت هزار نفر در سراسر جهان خواستار ممنوعیت ورود جف بزوس به زمین شده اند
  • بزرگترین میلیاردر جف بزوس در تاریخ 20 ژوئیه با موشک شرکت Blue Origin به فضا می رود.
  • جف بزوس نیز با برادرش مارک بزوس و یک “توریست” دیگر به فضا می رود

واشنگتن
هشت هزار نفر در سراسر جهان با ارسال طوماری خواستار ممنوعیت آمدن مدیر عامل آمازون به جف بزوس به زمین شده اند. جف بزوس ، بزرگترین میلیاردر جهان ، در تاریخ 20 ژوئیه با موشک از شرکت خود Blue Origin به فضا می رود. جف بزوس ، برادرش مارک بزوس و یک “توریست” دیگر نیز به فضا رفتند. بسیاری از افراد همچنین به جف بزوس اصرار دارند که ایلان ماسک را با خود ببرد و در آنجا بماند.

تاکنون 8000 نفر این درخواست را در وب سایت Change.org امضا کرده اند. این دادخواست می گوید که آینده بشریت در دست ماست. این دادخواست 5 روز پیش راه اندازی شده است و مردم در حال امضای آن بسیار سریع هستند. بسیاری از مردم همچنین خواستار بزوس هستند که ایلان ماسک را با خود ببرد. یکی از کاربران می نویسد بزوس مانند هیولایی است که می خواهد حکومت خود را بر جهان برقرار کند.


“باید جلوی آمدن جف بزوس به زمین را گرفت”
خوزه اورتیز ، که دادخواست را ارائه داد ، اظهار داشت که پرواز بازگشت بزوس یک فرصت عالی برای نجات جهان از او است. او به Blue Origin متوسل شد تا جلوی آمدن جف بزوس به زمین را بگیرد. وی گفت بزوس می تواند قبل از اینکه آن را در فضا بگذارد ، با 5G جهان را فتح کند.

بگذارید به شما بگویم ، به نظر می رسد دو میلیاردر برتر روی زمین ، مالک اسپیس ایکس ، الون ماسک و بنیانگذار آمازون ، جف بزوس ، در فضا درگیرند. در میان نفوذ روزافزون ایلان ماسک در فضا ، جف بزوس اعلام کرد که تمام تمرکز خود را روی شرکت هوافضای خود Blue Origin قرار خواهد داد. نه تنها این ، جف بزوس از سمت مدیرعاملی آمازون استعفا داد ، فقط برای اینکه Blue Origin را به اوج جدیدی برساند. به گفته رویترز ، قرارگیری بزوس در فضا می تواند منجر به درگیری مستقیم با ایلان ماسک شود. الون ماسک مدیر عامل تسلا در حال حاضر ثروتمندترین میلیاردر جهان است و بزوس شماره دو است.

[ad_2]