سریعترین قطار مافوق صوت جهان با لوله هایپر: ساخت کره جنوبی سریعترین قطار مافوق صوت جهان با لوله بیش از حد سریعتر از هواپیما – کره جنوبی سریعترین قطار جهان را سریعتر از هواپیما ساخته است

ژانویه 6, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • کره جنوبی گفته این سریعترین قطار در جهان است
  • این قطار توسط موسسه تحقیقات راه آهن کره ایجاد شده و آزمایش آن نیز به پایان رسیده است.
  • این قطار با سرعت مافوق صوت حرکت می کند و 1000 کیلومتر را در یک ساعت طی می کند

روح
کره جنوبی گفته این سریعترین قطار در جهان است. این قطار توسط م Instituteسسه تحقیقات راه آهن کره ساخته شده و یک آزمایش فنی نیز به پایان رسانده است. کره جنوبی گفت این قطار با سرعت مافوق صوت حرکت می کند و قادر است 1000 کیلومتر در ساعت را طی کند. به این ترتیب این قطار سریعتر از هواپیماهای مسافربری حرکت می کند.

Hyper Tube Train نسخه جدیدی از قطار هایپر لوپ کره جنوبی است. گفته می شود دولت کره جنوبی از سال 2017 روی پروژه Hyper Loop کار کرده است. اولین آزمایش موفق در سپتامبر گذشته انجام شد. در این مدت قطار با سرعت 714 کیلومتر در ساعت در حرکت بود. این شرکت گفت که این آزمایش جدید پس از رفع تمام نقایص موجود در این آزمایش انجام شده است.

پایتخت سل تنها در 30 دقیقه از هر گوشه و کنار کشور قرار دارد
این شرکت ادعا می کند که قطار جدید با سرعتی در حدود 1000 کیلومتر در ساعت در حرکت بوده است. وی گفت: هنگام مسافرت مسافت های طولانی ، این قطار می تواند سریعتر از هواپیما حرکت کند. این شرکت کره ای اعلام کرد که فناوری خود را بیشتر مدرن کرده و ساخت قطار کاملاً مافوق صوت را تا سال 2022 به پایان می رساند. با توجه به توسعه این قطار ، دولت کره جنوبی قصد دارد تا سال 2024 آن را به بهره برداری برساند. پس از راه اندازی این خط آهن در کره جنوبی ، تنها در مدت 30 دقیقه از هر نقطه از کشور می توان به پایتخت سئول رسید.

[ad_2]