سرخپوستان در تیم جو بایدن: ورود افراد محلی به دولت بایدن ، منصوب شده در سمت های مهم در بخش انرژی – دولت جو بایدن دیاسپورای هند را به سمت های مهم در بخش انرژی منصوب می کند

ژانویه 25, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

واشنگتن
در ایالات متحده ، دولت بایدن چهار هندی را به سمت های مهم در وزارت انرژی منصوب کرده است. دولت تاراک شاه را به عنوان رئیس ستاد منصوب کرده است. شاه اولین آمریکایی تبار هندی بود که این سمت را به دست آورد. شاه پس از اعلام خبر جذب 19 مقام ارشد در وزارت نیرو ، گفت: “این کارمندان مستعد با استعداد و واجد شرایط ، هدف رئیس جمهور جو بایدن را برای مقابله با بحران تغییرات آب و هوایی و ایجاد انرژی پاک بهتر در آینده تحقق می بخشند.” ”

تانیا داس به عنوان رئیس ستاد گروه خدمات علوم منصوب شده است ، نارایان سوبرامانیام به عنوان مشاور حقوقی در دفتر مشاوره عمومی و در بخش انرژی فسیل شوچی منصوب شده است. انرژی به عنوان رئیس ستاد منصوب شده است.

شاه گفت ، “این افراد جدیدی که توسط وزارت انرژی استخدام شده اند ، پس از راهنمایی ، تجربیات گسترده و روش های علمی آنها ، به یک اقتصاد مبتنی بر انرژی پاک کمک خواهند کرد که برای میلیون ها آمریکایی شغل ایجاد می کند و برای نسل های آینده شغل ایجاد می کند. به ایجاد سرزمین بهتر و امن کمک خواهد کرد. ”

کار در زمینه مقابله با تغییرات آب و هوایی
علاوه بر این ، دیوید جی. هوزینگا به عنوان سرپرست وزارت در وزارت نیرو فعالیت خواهد کرد. وی اخیراً دستیار رئیس ستاد اداره امنیت هسته ای ملی بود و از سال 1987 با این اداره ارتباط داشت. تاراک شاه یک متخصص سیاست انرژی است و در دهه گذشته برای مقابله با تغییرات آب و هوا تلاش کرده است.

اخیراً ، تانیا داس عضو حرفه ای کمیته علوم ، فضا و فناوری مجلس نمایندگان ایالات متحده بود. در این مدت ، او روی بسیاری از مسائل مربوط به انرژی پاک و سیاست ساخت و ساز کار کرد. نارایان سوبرامانیام متخصص تحقیقات مدعو در مرکز قانون ، انرژی و محیط زیست در برکلی بود. در همان زمان ، شوچی طلاتی مشاور ارشد سیاست در Carbon 180 بود. وی بر سیاست های مربوط به ساخت فناوری پایدار و مناسب حذف کربن تمرکز داشت.

[ad_2]