سابرینا سینگ کیست ، که توسط کاملا هریس به عنوان معاون سخنگوی کاخ سفید منصوب شده است – که سابرینا سینگ است ، که توسط کاخ سفید به عنوان معاون کاخ سفید منصوب شده است

ژانویه 9, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

واشنگتن
کملا هریس ، که به عنوان معاون رئیس جمهور سابرینا سینگ ، شهروند آمریکایی-هندی انتخاب شد ، معاون وزیر خود را در کاخ سفید منصوب کرد. انتصاب سابرینا سینگ با انتقال قدرت به جو بایدن رئیس جمهور منتخب آمریکا و کمالا هریس معاون رئیس جمهور منتخب اعلام شد. وی پیش از این در کارزار انتخاباتی بایدن-هریس مسئول مطبوعاتی کامالا هریس بوده است.

مایک بلومبرگ و کاوری کار بوکر را انجام دادند
سابرینا ، سابرینا سینگ ، به ترتیب سخنگوی ارشد و سخنگوی ملی مبارزات ریاست جمهوری مایک بلومبرگ و کاوری بوکر بود. علاوه بر این ، او در بسیاری از سمت های مهم دیگر خدمت کرده است. مایک بلومبرگ رئیس گروه رسانه ای معروف بلومبرگ است.

سابرینا بینشی عمیق در سیاست های آمریکا دارد
سابرینا حتی قبل از آن وابسته به حزب دموکرات بود. پیش از این ، وی معاون ارتباطات در کمیته ملی دموکرات بود. وی همچنین به عنوان سخنگوی اتاق پل ترامپ در پل آمریكایی و به عنوان مدیر ارتباطات منطقه ای برای فعالیت های انتخاباتی ریاست جمهوری هیلاری کلینتون در سال 2016 فعالیت کرد.

سابرینا نوه سردار جی جی سینگ است
سابرینا سینگ نوه سردار جی جی سینگ از اتحادیه هندوستان است. در دهه 1940 ، سردار جی جی سینگ ، همراه با هموطنان هندی خود ، یک کارزار ملی علیه سیاست های تبعیض آمیز نژادی آمریکا آغاز کرد. هری ترومن ، رئیس جمهور وقت ، قانون دریانوردان آزاد را در 2 ژوئیه 1946 تصویب کرد. این اجازه می دهد سالانه 100 هندی به ایالات متحده مهاجرت کنند.

بایدن و کمالا هریس در 20 سالگی سوگند یاد می کنند
حزب انتقال وی را برای اعلام چندین انتصاب اصلی در دفتر معاون رئیس جمهور در کاخ سفید نامزد کرد. بایدن و هریس به ترتیب در 20 ژانویه به عنوان رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور سوگند یاد می کنند.

[ad_2]