زن ژاپنی مادر مادرش را پنهان کرد: بدن یک زن که 10 سال در فریزر مخفی شده بود ، برای فهمیدن دلیل آن شوکه خواهد شد – زن ژاپنی مادر خود را پنهان کرد

ژانویه 30, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • زنی در ژاپن پس از مرگ بدن مادر خود را 10 سال پنهان می کند
  • زن از بیرون کشیدن از آپارتمان ترسیده بود ، آپارتمان به نام مادر بود
  • این پرونده پس از اخلال در رسید برای اجاره مشخص شد ، یک زن دستگیر شد

توکیو
در ژاپن ، یک زن بدن مادر خود را به مدت 10 سال در یخچال فریزر خانگی پنهان می کند. با ورود یک نگهبان برای تمیز کردن خانه اش ، پرونده کشف شد. در واقع ، این زن از بیرون رانده شدن از این آپارتمان ترس داشت. زیرا شرکت محلی شهرداری این آپارتمان را به مادر زن اختصاص داده بود.

پلیس یک زن متهم را دستگیر کرد
طبق گزارش رسانه های محلی ، زن متهم یومی یوشینو 48 ساله است که با مادرش در یک آپارتمان در توکیو پایتخت زندگی می کرد. مادر یومی حدود 10 سال پیش درگذشت ، اما این زن بی سر و صدا جسد را بست و آن را در فریزر نگهداری شده در خانه قرار داد. پلیس هنگام حل پرونده زن متهم ، یومی یوشینو را دستگیر کرد.

بنابراین ، بدن مادر به مدت 10 سال مخفی نگه داشته شد.
به گزارش کیودو نیوز از ژاپن ، مادر هنگام مرگ حدود 70 ساله بود. اجاره این خانه توسط شرکت شهرداری توکیو به نام زن متوفی صادر شده است. این زن از این ترس داشت که اگر شرکت شهرداری از مرگ مادرش مطلع شود ، وی تخلیه خواهد شد. زمان و علت مرگ این زن هنوز مشخص نشده است.

چه پرونده ای مفتوح
شرکت شهرداری توکیو از این زن خواسته بود که رسید اجاره قدیمی را بیاورد. زیرا مقامات به اجاره این خانه اعتراض کردند. وقتی زن گرفتار رسید را دریافت نکرد ، مجبور شد آپارتمان را خالی کند. بعداً ، وقتی نظافتچی برای تمیز کردن آپارتمان دراز شد ، جسد مرد زن را از فریزر دید که در خانه نگهداری می شود.

[ad_2]