زن بیمار روانی فیلیپین به مدت 5 سال توسط بستگانش در قفس حبس شده است: این دختر مجبور می شود پنج سال در آن حبس شود ، داستان هر مردی را زندگی می کند

ژانویه 18, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

مانیل
در کشور فیلیپین در جنوب شرقی آسیا ، از پنج سال گذشته دختری مجبور به اسارت شده است. خانواده این دختر را در قفس قرار دادند. اگر فکر می کنید خانواده ای که رامیا 29 ساله (نامی انتقام جویانه) را به زندان انداخته چقدر بیرحم است ، پس اشتباه می کنید. در حقیقت ، خانواده می گویند که تا سال 2014 ، رامیا مانند یک دختر معمولی زندگی می کرد و آرزو داشت که به عنوان مدل کار کند. در همین حال ، یک بیماری او را مجبور کرد که رامیا را در قفس قرار دهد.

خانواده گفتند كه راميا بيماري رواني دارد و هيچ پولي براي معالجه وي ندارد. رامیا تا سال 2014 با خانواده اش در فیلیپین زندگی می کرد و در یک فروشگاه محلی کار می کرد. در همین حال ، بیماری روانی وی آشکار شد.رامیا قربانی توهم شد و در بیمارستانی در استان نگروس بستری شد. پس از تقریباً یک سال درمان ، رامیا به آرامی در حال بهبود است و پزشکان نیز به او امیدوار هستند.

رامیا اجازه بازگشت داشت ، اما در سال 2015 با بدتر شدن سلامتی پدر اوضاع بدتر شد. خانواده نمی توانند برای رامیا درمان شوند. طبق گفته یکی از دوستان خانواده دیلی میل ، GLAZEL BULLOS ، گفت که پس از خشونت شدید رامیا ، او را باید برای امنیت خود در قفس قرار دهند. بولوس گفت رامیا پرتاب وسایل خانه به خانه همسایگان را آغاز کرده است.

بارها او از دیدن خانه های بیرون ساخته شده و گرفتن اتوبوس متعجب شد. بعد از اینکه رامیا از خانه خارج شد و یک هفته بعد در استان سبو ملاقات کرد. وی گفت كه برای جلوگیری از فرار رامیا از خانه ، وی را در قفس كوچكی كه در داخل خانه ساخته شده قرار داده است. رامیا که پاره شده غذا را در قفس دریافت می کند. این خانواده خواستار کمک مالی هستند تا رامیا بتواند دوباره تحت معالجه قرار گیرد و آرزوی او برای مدل شدن را برآورده کند.

[ad_2]