زندگی فراتر از زمین: زندگی در سیارات فراخورشیدی مانند هیتیتی

سپتامبر 1, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

لندن
جستجوی حیات در جهان معمولاً در سایتهای مشابه زمین انجام می شود ، اما یک مطالعه اخیر نشان می دهد که زندگی را می توان در برخی از جهانهای مختلف یافت. در این مطالعه ، محققان به کلاس های جدید سیارات Hisei در جهان بیگانه اشاره کردند. آنها 2.5 برابر بزرگتر از زمین هستند و ممکن است اقیانوس هایی از آب مایع در جو غنی از هیدروژن داشته باشند. سیارات هیسان ممکن است در کهکشان ما به تعداد زیاد باشند. از همه جالب تر ، انتظار می رود که آنها حاوی میکروارگانیسم هایی باشند که در محیط های بسیار سرد یا بسیار گرم روی زمین یافت می شوند.

Hisans کاملاً متنوع هستند
نیکو مادحسودان ، نویسنده ارشد موسسه نجوم در دانشگاه کمبریج می گوید سیارات Hiseyu جستجوی حیات را گسترش داده اند. چگالی سیارات Hysa بین تراکم ابر زمین و نپتون کوچکتر است. Hisans کاملاً متنوع هستند. برخی بسیار نزدیک به ستارگان خود هستند و در اینجا همیشه در یک قسمت روز و در قسمت دیگر همیشه شب است ، در حالی که برخی آنقدر دور هستند که تابش بسیار کمی به آنها می رسد.


امید به زندگی
محققان می گویند شانس زندگی در اینجا نیز وجود دارد. اکسیژن و متان را می توان در هیتسنز یافت که علائم زیستی محسوب می شوند. محققان نوشته اند که هر چه اندازه بزرگتر و درجه حرارت بیشتر باشد ، درجه حرارت نیز بیشتر است ، سیارات Hisian گازهایی تولید می کنند که قابل تشخیص هستند ، در حالی که این امر برای سیاره های سنگی دشوار است.


امید از تلسکوپ ناسا

Madhusudan ، نویسنده مشترک مطالعه Anjali Payet ، و تیم آنها چندین سایت از این قبیل را شناسایی کرده اند. انتظار می رود با کمک تلسکوپ فضایی جیمز وب از آژانس فضایی آمریکا ناسا کشف شوند. این سیارات در مدار کوتوله های قرمز قرار دارند که در فاصله 35 تا 150 سال نوری از زمین قرار دارند.

چرا دانشمندان در مریخ ضرر می کنند ، زمین در بحران است؟

عکس: آماندا اسمیت ، نیکو مادحسودان

عکس: آماندا اسمیت ، نیکو مادحسودان

[ad_2]