زمین موشکی ایران در نزدیکی Us Nimitz: زمین موشکی ایران در نزدیکی USS Nimitz در اقیانوس هند در زمان پیامبر اعظم 15 تمرین: کشتی جنگی هسته ای آمریکا در اقیانوس هند

ژانویه 17, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

ایران در میان ادامه تنش ها با ایالات متحده ، پیامی محکم به بدترین دشمن خود ارسال کرده و ده ها موشک را به طور همزمان شلیک کرده است. سپاه پاسداران ایران رزمایش پیامبر اعظم 15 را در روز جمعه برگزار کرد. در آن زمان ، ده ها موشک به طور همزمان از طریق یک پرتابگر متحرک از منطقه کویر شلیک شد. در طی این تمرینات ، ایران همچنین به بمب گذاران انتحاری که دشمن را بمباران می کردند ، به جهانیان نشان داد. ایران این آزمایش را در زمانی انجام داد که ناو هواپیمابر هسته ای ایالات متحده USS Nimitz در حال حاضر در اقیانوس هند مستقر بود. یک موشک در موشکهای ایرانی فقط 100 مایلی ناو هواپیمابر آمریکایی سقوط کرد …

این کشتی به سختی از آزمایش موشکی ایران جان سالم به در برد

به گزارش فاکس تی وی از ایالات متحده ، یک موشک دوربرد از ایران در فاصله 20 مایلی یک کشتی تجاری در اقیانوس هند سقوط کرد. نه تنها این ، یو اس اس نیمیتز نیز تنها 100 مایل دورتر بود. در این آزمایش موشکی تنش بین آمریکا و ایران افزایش یافت. مقامات ارشد ارتش آمریكا می گویند ایران اغلب آزمایش های موشكی انجام می دهد و هیچ چیز برای ترساندن ندارد. منبع دیگری گفت: این کشتی تجاری که حدود 20 مایل با آن فاصله دارد ، می تواند یک تهدید باشد. وی گفت حداقل دو موشک به اقیانوس هند افتاده و لاشه آنها به همه جا گسترش یافته است. یک مقام گفت: “ما انتظار این آزمایش موشکی را داشتیم.” پیش از این ، ایران در ماه مه سال گذشته چندین موشک آزمایش کرد که یکی از آنها روی کشتی جنگی خود سقوط کرد. افراد زیادی در آن کشته شدند.

هواپیماهای انتحاری ایران قدرت را به جهانیان نشان داده اند

ایران همچنین در طی این تمرین هواپیمای بدون سرنشین خودکشی خود را آزمایش می کند. اعتقاد بر این است که ایران در سال 2019 با پهپادی مشابه به پایگاه نفتی عربستان سعودی حمله کرده است. ایران مدتهاست که حمله به مخفیگاه سعودی را انکار کرده است. این حمله چنان تأثیر وحشتناکی داشت که منابع نفتی جهان مبهوت آن شدند. در این حمله از هواپیماهای انتحاری و موشک های کروز استفاده شده است. هم عربستان سعودی و هم ایالات متحده ایران را مسئول حمله موشکی می دانند. هواپیمای بدون سرنشین ایرانی در حین آموزش روز جمعه چندین هدف را منهدم کرد ، شبیه به هواپیماهای بدون سرنشین مورد استفاده در حمله به عربستان سعودی. خبرگزاری ایران گزارش داد که آخرین نسل موشک های کشنده سطح به زمین پس از حمله هواپیمای بدون سرنشین آزمایش شده است.

آزمایش نابودی سیستم پاتریوت آمریکایی

سپاه پاسداران گفت این موشک ها به کلاهک های متحرک مجهز بوده و در خارج از جو نیز قابل کنترل هستند. در طی این آزمایش ، هواپیماهای بدون سرنشین ایرانی پایگاه نظامی دشمنان خیالی را شکست دادند. براساس گزارش دیلی میل ، عربستان سعودی و سایر کشورهای ضد ایرانی از سیستم دفاع موشکی پاتریوت آمریکا استفاده می کنند. ایران همچنین در حال آزمایش تخریب سیستم در حین آموزش است. در این آموزش فرمانده حسین سلامی از سپاه پاسداران و رئیس نیروی هوایی نیز حضور داشتند. در این سلام ، هدف از این آموزش فرستادن این پیام به دشمنان ایران و اسلام بود که ما قادر به دفاع از حاکمیت خود هستیم. وی گفت این کارزار “قدرت جدید” و توانایی سپاه پاسداران را نشان داد.

ببینید ، آسمان آبی با موشک های ایران “سفید” است

https://www.youtube.com/watch؟v=6t9ZlABjm68

[ad_2]