زمین مزرعه بیل گیتس: بیل گیتس به بزرگترین مالک زمین های کشاورزی آمریکا تبدیل شد: بالاترین مرتع از زمین های کشاورزی نزدیک به بیل گیتس

ژانویه 17, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • بیل گیتس بزرگترین “کشاورز” در آمریکا است
  • گیتس 2.4 هکتار زمین کشاورزی دارد
  • 20 سال پیش او در زمین های کشاورزی سرمایه گذاری کرد
  • کمک به کشاورزان نیازمند ، زمین دو برابر شد

واشنگتن
بیل گیتس ، یکی از بنیانگذاران شرکت مایکروسافت و یکی از ثروتمندترین افراد جهان ، از سال 2000 میلادی با علاقه به کشاورزی در کشورهای در حال توسعه سرمایه گذاری کرده است. حالا نام او و همسرش ملیندا در صدر لیست صاحبان زمین های کشاورزی در آمریکا قرار گرفتند. گیتس صاحب 2.42 جریب زمین است که در 12 ایالت توزیع شده است.

زمین دو برابر شده
The Land Report مشخصات مایکل لارسون را در وال استریت ژورنال نقل کرد. لارسون در سال 1994 مدیر صندوق خانوادگی گیتس بود. براساس این گزارش ، زوج گیتس بیش از یک لاک زمین خریداری کردند که اکنون دو برابر شده است. در اوایل سال 2000 ، او کمک به کشاورزان در کشورهای در حال توسعه را آغاز کرد. یک سال پیش ، گیتس و وان ساخته شدند تا به جامعه عقب مانده کشاورزی کمک کنند.

نخست وزیر مودی را ستود
چند روز پیش ، بیل گیتس هنگامی که نخست وزیر هند ، نارندرا مودی را به خاطر تلاش هایش برای گرفتن واکسن تمجید کرد ، در کانون توجهات قرار گرفت. بیل گیتس گفت: “لذت بردن از دیدن رهبری هند در زمینه نوآوری علمی و ظرفیت تولید واکسن در زمانی که تمام جهان در تلاش برای مبارزه با ویروس تاج است.”

بیل گیتس به شدت نگران وخیم شدن وضعیت کشور به دلیل ویروس تاج است. او همچنین پیش از این گفته بود که باید در مورد اپیدمی تاج هوشیار باشیم. وی گفته بود که با واکسن کرونا شرایط بهتر خواهد شد ، اما این کار آسان نبود. وی گفته بود كه برای غلبه بر تنش جدید باید سریعاً كار انجام شود. ماه اول امسال می تواند بسیار چالش برانگیز باشد.

[ad_2]