زمین با سرعت بیشتری می چرخد: زمین با سرعت بیشتری می چرخد ​​در سال 2020 زمان روز را کاهش می دهد: زمین با سرعت بیشتری حرکت می کند

ژانویه 5, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • زمین در سال 2020 در امتداد محور خود به سرعت در حال حرکت بود
  • بنابراین ، کمتر از 24 ساعت در روز طول می کشد.
  • پیش از این ، یک روز بیش از 24 ساعت طول می کشید.
  • بسیاری از فناوری ها در هر زمان حل می شوند.

واشنگتن
ویروس کرونا به دلیل انسداد در خانه نشسته است ، اگرچه به نظر می رسد زمان متوقف شده است ، اما طبق آمار ، زمان در واقع به سرعت در حال اجرا است. نه فقط برای گفتن این ، بلکه زمین در محور خود سریعتر از حد معمول حرکت می کند. در نتیجه ، طول روز کمی کمتر از 24 ساعت شده است. اکنون این بحث آغاز شده است که آیا باید با محاسبه اصلاح شود یا خیر.

هرگز پیش از این ، جهش منفی دوم به زمان اضافه نشده است ، اما از سال 1970 وقتی زمین بیش از 24 ساعت برای تکمیل یک دایره وقت صرف کرده است ، 27 بار در ثانیه گسترش یافته است. با این حال ، در سال گذشته زمان کمتری صرف شده است. از سال 1960 ، ساعتهای اتمی سوابق دقیقی از طول روز را نگه داشته اند.

اکنون زمان کمتری طول می کشد
به گفته آنها ، در مدت 50 سال زمین برای چرخش در محور خود کمتر از 24 ساعت 86،400 ثانیه زمان صرف کرده است. با این حال ، در اواسط سال 2020 چرخش شد و اکنون کمتر از 86،400 ثانیه طول می کشد تا یک روز کامل شود. در ژوئیه سال 2020 ، این روز 1.4602 میلی ثانیه کمتر از 24 ساعت بود ، کوتاهترین روز از گذشته. اکنون به طور متوسط ​​هر روز 0.5 ثانیه زودتر به پایان می رسد.

چه تاثیری خواهد داشت؟
این تغییر در طول زمان می تواند تأثیرات زیادی در مقیاس بزرگ داشته باشد. تجهیزات ماهواره ای و تماسی بسته به موقعیت ستاره ها ، ماه و خورشید با توجه به هوای آفتابی کار می کنند. برای سالم نگه داشتن آن ، سرویس بین المللی چرخش زمین در پاریس چند ثانیه زودتر جهش ایجاد کرد.

[ad_2]