رژه نیروی دریایی روسیه: جنگ جهانی 3 ، نیروی دریایی روسیه یک زیردریایی هسته ای در دریای بالتیک دارد

جولای 11, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

مسکو
نیروی دریایی روسیه در 25 ماه ژوئیه به دستور ولادیمیر پوتین رئیس جمهور در میان ادامه تنش ها با ایالات متحده و انگلیس در دریای سیاه رژه نظامی برگزار می کند. کشتی های جنگی ، زیردریایی های هسته ای ، ناوچه ها ، قایق های موشکی و جنگنده های نیروی دریایی روسیه در این رژه شرکت می کنند که در خلیج فنلاند ، مجاور دریای بالتیک برگزار می شود. در همین حال ، زیردریایی هسته ای ناوگان روسی “Borey” توسط پرنس ولادیمیر در خلیج فنلاند مشاهده شد. این زیردریایی مجهز به 16 تعداد موشک بالستیک برای زیردریایی های R-30 Bulawa است.

سه زیردریایی هسته ای روسیه در نزدیکی دریای بالتیک
دو روز قبل ، یک زیردریایی موشکی کروز با قدرت هسته ای اسکار-ایگل (K-266) در خلیج فنلاند مشاهده شد.این زیردریایی هسته ای همچنین می تواند به طور همزمان 96 هدف را هدف قرار دهد. جدا از آن ، یک زیردریایی هسته ای دیگر روسی در منطقه گشت زنی می کند. این اولین باری است که روسیه همزمان سه زیردریایی هسته ای را در منطقه دریای بالتیک مستقر می کند.

ناوگان روسی در 25 ژوئیه قدرت خود را نشان می دهد
رژه نیروی دریایی روسیه در تاریخ 25 ژوئیه در پایگاه دریایی در سن پترزبورگ در خلیج فنلاند برگزار می شود. سن پترزبورگ یکی از بزرگترین شهرهای صنعتی روسیه است. این ناوگان شمال نیروی دریایی روسیه است که از اروپا تا قطب شمال امنیت را مراقبت می کند. بیشتر تجارت روسیه نیز توسط کارخانه کشتی سازی سن پترزبورگ انجام می شود.

زیردریایی هسته ای قاتل روسی که در دریای بالتیک ، ایالات متحده و انگلیس به خاطر عصبانیت پوتین وحشت کرده است
روسیه از مانورهای ناتو عصبانی شده است
روسیه از تمرین سالانه پل دریایی ناتو به رهبری آمریکا در شمال غربی دریای سیاه عصبانی شده است. کشورهای ناتو هر ساله برای تحریک روسیه به عمد در این زمینه مانور می دهند. کشتی های جنگی نیروی دریایی روسیه نیز از نزدیک این تمرین نظامی را دنبال کرده اند. در آن حدود 5000 سرباز و 32 کشتی جنگی از 32 کشور جناح ضد روسی شرکت داشتند.

سامانه موشکی S-400: چه اتفاقی برای روسیه در کریمه افتاد؟ ناگهان قدرت سیستم موشکی S-400 شروع به آزمایش کرد
روسیه قبلاً S-400 را در کریمه آزمایش کرده است
دو روز پیش نیروی هوایی روسیه سیستم موشکی S-400 را در کریمه اشغال شده توسط اوکراین راه اندازی کرد. مقامات نظامی روسیه گفته بودند که در حال بررسی آمادگی عملیاتی این سیستم دفاع موشکی هستند. کاپیتان الکسی رولیوف ، سخنگوی ناوگان دریای سیاه نیروی دریایی روسیه گفت هواپیماها و هلی کوپترهای ناوگان دریای سیاه این تمرین را با نیروی هوایی منطقه نظامی جنوب انجام داده اند.

[ad_2]