روزهای خوب نیرو مودی فراری تمام شد …؟ این روز تصمیم به استرداد هند گرفته خواهد شد! قاضی ساموئل گوزی می گوید – دادگاه استرداد نیرو مودی به پایان رسیده است ، محكومیت در 25 فوریه 2021 انتظار می رود

ژانویه 8, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

لندن
دادگاه انگلیس می تواند در تاریخ 25 فوریه در مورد استرداد نیرو مودی تاجر الماس فراری به هند رای صادر کند. در دادگاه دادگستری وست مینستر در لندن ، قاضی ساموئل گوزی ، روز جمعه را تأیید کرد ، گفت که حکم پرونده نیراو مودی ممکن است تا 25 فوریه صادر شود. سپس نیرو مودی می تواند به هندوستان تحویل شود تا به جرم کلاهبرداری و پولشویی در کلاهبرداری پنجاب بانک ملی متهم شود.

بانک ملی پنجاب طراح کلاهبرداری است
لازم به ذکر است که مودی با بانک ملی پنجاب (PNB) مرتکب کلاهبرداری نزدیک به دو میلیارد دلاری شد. آژانس های تحقیقاتی مختلف در هند پرونده هایی را علیه وی ثبت کرده اند. معاون پرونده مودی ، Mehul Choxi نیز در این پرونده در هند تحت تعقیب است. هند به دنبال استرداد متهمان تحت تعقیب از طریق دادستانی عمومی انگلیس (CPS) است.

در مارس 2019 در لندن دستگیر شد.
نیراو مودی پس از دستگیری در مارس سال گذشته در حال حاضر در زندان وندزورث در جنوب لندن بسر می برد. وی از طریق پیوند ویدیویی به زندان با دادرسی دادستان وست مینستر در ارتباط است. در انگلستان ، به دلیل آلودگی به ویروس کرونا ، مراحل قانونی نیز از طریق خود ویدئولینک در حال انجام است.

نیراو مودی 180 میلیون دلار مالک است
طبق گزارش فوربس ، کل ثروت نیرو مودی در سال 2017 180 میلیون دلار (حدود 11700 کرور) است. نیرو مودی در بمبئی مستقر است. در مارس 2018 ، نیراو مودی دادخواست تحت حمایت از ورشکستگی در نیویورک ارائه داد.

[ad_2]