رسوایی واترگیت: نیکسون رئیس جمهور پس از رسوایی واترگیت بود ، اکنون ترامپ چه کرد که سر و صدا ایجاد کرد – رسوایی جدید واترگیت در ما ، دونالد ترامپ چه کرد که در سیاست ما سر و صدا ایجاد کرد ، من می دانم پیوند ریچارد نیکسون

ژانویه 6, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

واشنگتن
دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده شنبه گذشته کاری انجام داد که رسوایی واترگیت را به سرخط اخبار آورد. در واقع ، ترامپ یک مقام ارشد دولت را تحت فشار قرار داده بود تا هنگام شمارش آرا در انتخابات گرجستان نتیجه را “تغییر” دهد. صدای گفتگوی آنها در شبکه های اجتماعی پخش شد و پس از آن طوفانی سیاسی در آمریکا آغاز شد. رسانه های آمریکایی این تماس تلفنی را با رسوایی واترگیت مقایسه کردند.

“من می خواهم فقط 11،780 رأی را جستجو کنم”
در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا جو بایدن 306 رأی و ترامپ 232 رأی آورد. نه تنها این ، بایدن بیش از هفت میلیون رای علیه مردم به دست آورد. ترامپ بارها در رسانه های آمریکایی برد روفنسپرگر را تحت فشار قرار داده است تا او را برنده اعلام کند نه بایدن. ترامپ گفت: “من فقط می خواهم تو این کار را بکنی. من فقط می خواهم به دنبال 11،780 رأی باشم ، که بیش از ما است. “

ترامپ گفت: “شما می دانید که شمردن آرا اشکالی ندارد.” تعداد آرا three در جورجیا سه بار شمارش شد که منجر به دو پیروزی بایدن شد. جو بایدن با کسب بیش از 11779 رای در امتیاز نهایی پیروز شد. در مجموع 50 رأی رایج در گرجستان وجود داشت. رهبر روفنسپرگر ، رهبر جمهوری خواهان ، ادعای ترامپ را رد کرده و گفته است که به موارد جعلی در شبکه های اجتماعی اعتماد می کنید.

رسوایی واترگیت چیست؟
در سال 1969 ، ریچارد نیکسون ، نامزد جمهوری خواه ، رئیس جمهور ایالات متحده شد. بلندپروازترین نیکسون در پایان دوره چهار ساله ریاست خود کاری را انجام داد که دنیا آن را رسوایی واترگیت می دانند. او از تمام توان خود استفاده می کند تا بداند چگونه حزب دموکرات خود را برای پیروزی در انتخابات آماده می کند. وی به برخی افراد دستور داد تا از دفتر کمیته ملی حزب دموکرات ، یعنی مجموعه هتل های واترگیت جاسوسی کنند.

دستگاه اطلاعاتی در دفتر حزب دموکرات نصب شده است
این افراد یک دستگاه اطلاعاتی در مجموعه هتل واترگیت نصب کردند که از طریق آن مکالمه ها به روشی اطلاعاتی شنیده می شد. از طریق این دستگاه ، افراد ویژه ریچارد نیکسون از کلیه اطلاعات حزب دموکرات اطلاع داشتند. در همین حال ، دستگاه به طور ناگهانی یک سال قبل از انتخابات از کار افتاد. سپس تیم خاصی برای رفع آن تشکیل شد.

تیم اطلاعاتی نیکسون این موضوع را جلب کرد
تیم وارد دفتر کمیته ملی حزب دموکرات شد ، یعنی. در هتل واترگیت در شب 17 ژوئن 1972 ، برای تعمیر دستگاه. در حال حاضر ، آنها در حال تنظیم سیم کشی دستگاه بودند ، بنابراین پلیس به محل رسید و همه این افراد را دستگیر کرد. سپس این خبر تحت نام رسوایی واترگیت در تمام روزنامه های آمریکا ظاهر شد.

سم ریچارد نیکسون رئیس جمهور سابق آمریکا – “زشت ترین زنان بی جنس هندی نمی دانند چگونه نوزادان متولد می شوند”
این حرکت نیکسون در تحقیقات پلیس فاش شد
ریچارد نیکسون به دلیل جنجال با انتقادات قابل توجهی روبرو شده است. در ابتدا نام ریچارد نیکسون فاش نشد ، اما با رشد تحقیقات پلیس ، ارتباطات سیاستمداران جمهوری خواه نیز بیشتر شد. در ماه مه 1973 ، جلسه رسیدگی به رسوایی واترگیت در سنای آمریکا آغاز شد. سپس ، وقتی نیکسون احساس کرد که او نیز در دام همکاران حزبی خود گرفتار شده است ، خواستار استعفای همه متهمان شد.

امروز ، آمریكا كه آماده اعزام ارتش برای كمك است ، در سال 1971 دستور حمله به هند را صادر كرد.
وی برای بار دوم در انتخابات پیروز شد ، اما استیضاح شد
در همین حال ، در ایالات متحده انتخابات ریاست جمهوری برگزار شد که ریچارد نیکسون بار دیگر پیروز شد و سایه واترگیت را پشت سر گذاشت. در تاریخ 30 اکتبر 1973 ، استیضاح علیه نیکسون مطرح شد. سپس نیکسون به دخالت در کار دادگاه ، سو abuse استفاده از اختیارات ریاست جمهوری و عدم فروش شهادت در مجلس نمایندگان متهم شد.

سپس در بحث ، رئیس جمهور رسوا سابق آمریكا ، كه “سو m رفتار” ایندیرا گاندی را مرتكب شد
وی در این مدت تحت فشار استعفا داد
در 6 فوریه 1974 ، استیضاح نیکسون آغاز شد. وقتی نیکسون دید که چاره ای جز رسوا کردن و برکناری از سمت ریاست جمهوری ندارد ، استعفای خود را در 8 آگوست 1973 در یک برنامه زنده تلویزیونی اعلام کرد. این اولین بار در تاریخ آمریکا بود که یک رئیس جمهور فعلی مجبور به استعفا در دوره خود بود.

[ad_2]