رتبه بندی دانشگاه ووهان: موسسه ویروس شناسی ووهان نامزد دریافت جایزه بهترین علم در چین

ژوئن 22, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • چین جایزه بهترین دانشمند را به آزمایشگاه در ووهان ، احاطه شده توسط تولد ویروس تاج ، اهدا می کند
  • آزمایشگاه ووهان این جایزه علمی را از آکادمی علوم چین دریافت می کند
  • نه تنها این ، از کار دانشمند شی جنلی ، معروف به زن خفاش در چین ، نیز قدردانی شد.

پکن
چین جایزه بهترین دانشمند را برای نتایج برجسته در روزهای اپیدمی چین در آزمایشگاه ووهان ، که توسط تولد ویروس کرونا احاطه شده است ، اهدا می کند. آزمایشگاه ووهان ، که با ادعای نشت ویروس چین کرونا مواجه است ، جایزه دستاورد علم و فناوری را از آکادمی علوم چین دریافت خواهد کرد. نه تنها این ، از کار شی جنلی ، دانشمندی که به عنوان زن خفاش در چین شناخته می شود ، نیز به ویژه قدردانی می شود.

شی جنگل تحقیقات حیوانات را در آزمایشگاه ووهان انجام می دهد. آکادمی علوم چین اعلام کرد تیمی از محققان آزمایشگاه ووهان به طور کامل و منظم علل اپیدمی ویروس کرونا را بررسی کرده اند. در نتیجه ، روش تولید داروها و واکسن ها علیه ویروس کرونا مشخص شد. در همان زمان ، آزمایشگاه ووهان پشتیبانی علمی و فنی مهمی را برای جلوگیری و جلوگیری از شیوع بیماری همه گیر ارائه داد.

خفاش ها در آزمایشگاه ووهان در قفس نگهداری می شدند
جایزه بهترین دانشمند در زمانی آزمایشگاه در ووهان اعلام شد که در اطراف آن نشت تاج بسیار ضعیف بود. بیم آن می رود که ویروس از آزمایشگاه در ووهان نشت کرده و به بازار مرطوب ووهان که در فاصله کمی از آن قرار دارد ، برسد. اینجاست که برای اولین بار اپیدمی تاج تاجگذاری شد. نه تنها این ، خفاش ها در آزمایشگاه ووهان چین در قفس نگهداری شدند. این در عکس هایی که برای اولین بار از آزمایشگاه در ووهان ظاهر شد ، مشخص شد.

این عکس ها از آزمایشگاه ووهان ادعای سازمان بهداشت جهانی (WHO) را رد می کند که این سو the ظن ترک کرونا از آزمایشگاه ووهان را “توطئه” خواند. یک فیلم رسمی از آکادمی علوم چین از ماه مه 2017 نشان می دهد که خفاش ها در یک قفس قرار می گیرند. این فیلم پس از معرفی امنیت با توجه به سطح جدید ایمنی زیستی 4 در آزمایشگاه ووهان منتشر شد. این استانداردهای ایمنی را در صورت تصادف مشخص می کند. وی همچنین از بسیاری از جنجال ها با دولت فرانسه درباره ساخت آزمایشگاه صحبت کرد.

دانشمندان در حال تغذیه حشرات با خفاش مشاهده شده اند
همچنین در این فیلم مشاهده می شود که دانشمندان در حال تغذیه حشرات با خفاش دیده می شوند. این فیلم 10 دقیقه ای کاملاً به ساخت آزمایشگاه در ووهان می پردازد. همچنین مصاحبه با بسیاری از دانشمندان را نشان می دهد. پیش از این ، WHO در گزارش خود مبنی بر منشا تاج ، نگفت که خفاش ها در آزمایشگاه ووهان نگهداری می شوند. گزارش تحقیق فقط می گوید که حیوانات در آزمایشگاه ووهان نگهداری شدند.

[ad_2]