راه حل جو بایدن برای دو کشور: جو بایدن از اسرائیل حمایت می کند و راه حل دو کشور را پیشنهاد می کند: جو بایدن از اسرائیل حمایت می کند ، فلسطین را منزوی می کند

می 22, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

واشنگتن
جو بایدن ، رئیس جمهور آمریكا گفت كه در تعهد دولت وی در مورد امنیت اسرائیل تغییری ایجاد نشده است ، اما تأكید كرد كه ایجاد یك ملت جداگانه برای فلسطینیان راه حل دو ملت است. درگیری تمام شده است. سخنرانی بایدن یک روز پس از درگیری 11 روزه اسرائیل و حماس با اعلام آتش بس با میانجیگری مصر به پایان رسید.

بایدن در یک کنفرانس خبری مشترک با مون جائه این رئیس جمهور کره جنوبی در سفر به ایالات متحده گفت: “هیچ تعهدی در تعهد من ایجاد نمی شود ، هیچ تعهدی در قبال امنیت اسرائیل و هیچ بحثی وجود ندارد.” وی گفت: “هیچ تغییری رخ نمی دهد ، هیچ کس ، اما بگذارید به شما بگویم ، تغییر می تواند وجود داشته باشد. این تغییر که هنوز به راه حلی برای دو ملت نیاز دارد. این تنها راه است. من معتقدم که ما اکنون می توانیم به جلو حرکت کنیم و من قبلاً همین را باور داشتم ، حتی قبل از اینکه در مورد آتش بس توافق کنیم.


بایدن گفت که دولت وی اطمینان خواهد داد که ایالات متحده به تأمین امنیت در کرانه باختری ادامه می دهد. وی گفت: “ما تعهد اقتصادی خود را همراه با تعهد خود در مورد امنیت مردم کرانه باختری تجدید کرده ایم.” بایدن در گفتگو با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل گفت که وی به اسرائیل گفته است که لازم است جنگ در شهرداریهای بیت المقدس را متوقف کند.

وی گفت: “باید پایان یابد. من سعی می کنم بسته بزرگی را با دیگر کشورهایی که دیدگاه ما در مورد بازسازی خانه ها در آنجا برای بازسازی غزه مشترک است بدون فرصت دادن به حماس برای بازسازی سیستم تسلیحاتی خود تهیه کنم. بایدن در مورد تغییر نگرش چندین نفر از اعضای حزب دموکرات وی ، گفت که حزب او هنوز از اسرائیل حمایت می کند.

اسرائیل و فلسطین اکنون در دریا “می جنگند” ، زیردریایی حماس ویران شد

جو بایدن (پرونده عکس)

جو بایدن (پرونده عکس)

[ad_2]