رئیس جمهور هلیکوپتر کلمبیا: تماشای فیلم هلی کوپتر حامل رئیس جمهور کلمبیا ایوان دوکو مارکز که در حمله مورد اصابت گلوله قرار گرفت: هلی کوپتر حامل رئیس جمهور کلمبیا

ژوئن 26, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

بوکارامانگا
برخی از افراد ناشناس به هلی کوپتر حامل رئیس جمهور کلمبیا تیراندازی کردند. در نتیجه ، در بسیاری از نقاط هلی کوپتر سوراخ های بزرگی وجود داشت. خوشبختانه خلبان هلیکوپتر فرود ایمن انجام داد و جان همه مسافران VIP را نجات داد. ایوان دوکه ، رئیس جمهور کلمبیا گفت که یک هلی کوپتر حامل وی و افسران ارشدش در قسمت جنوبی کاتاتومبو ، مرز ونزوئلا سرنگون شده است.

این حادثه نادر با حمله بالگرد ریاست جمهوری
این یک اتفاق نادر است که هواپیمای ریاست جمهوری مستقیماً مورد حمله قرار می گیرد. دوک گفت همه افراد سوار هلی کوپتر در امنیت هستند. علاوه بر Duque ، در داخل هلی کوپتر وزیر دفاع دیه گو مولانو ، وزیر کشور دانیل پالاسیوس و فرماندار نورته سانتاندر سیلوانو سرانو حضور داشتند. آنها به طور قانونی در مراسمی به نام Peace – Stable Catatumbo Head شرکت کرده بودند.

حمله نزدیک شهر کوکوتا
رئیس جمهور در بیانیه ای گفت: “من می خواهم به ملت اطلاع دهم كه هلیكوپتر رئیس جمهور پس از انجام تعهد خود در ساردینتا كاتاتومبو در نزدیكی شهر كوكوتا مورد حمله قرار گرفت.” وی گفت: تجهیزات و توانایی های بالگرد از یک حادثه بزرگ جلوگیری می کند. ویدئویی که توسط دفتر رئیس جمهور منتشر شده ، سوراخ های زیادی را در یک هلی کوپتر نیروی هوایی کلمبیا نشان می دهد که مورد اصابت گلوله قرار گرفته است.

مظنون به حمله به جنگنده های فعال در منطقه هستند
دوک در مورد زمان حمله یا چه کسی حمله را اعلام نکرد ، اما اعتقاد بر این است که چندین گروه مسلح در منطقه فعالیت می کنند. کلمبیا قبلاً پناهگاه قاچاقچیان کوکائین بوده است. پس از خشونت های طولانی مدت و درگیری های داخلی ، کارتل مواد مخدر کلمبیا توسط دولت کنترل می شود. آمریکا از کلمبیا در این نبرد بسیار حمایت کرده است.

رئیس جمهور کلمبیا پس از حمله فریاد می کشد
رئیس جمهور کلمبیا گفت که این حملات ناجوانمردانه او را از مبارزه با قاچاق مواد مخدر ، تروریسم و ​​جرایم سازمان یافته باز نمی دارد. وی گفت این پیام این بود که کلمبیا همیشه در برابر جرم قاطعانه ایستاده است و نهادهای ما بالاتر از هر تهدیدی هستند.

[ad_2]