دیکتاتور کیم جونگ اکنون به “میانبر” در زبان رسانه های اجتماعی اعتراض کرده و منع شدیدی را اعمال کرده است – کیم جونگ-اون کلمات عامیانه را در رسانه های اجتماعی در کره شمالی ممنوع می کند ، گولاگ های وحشی را تهدید می کند

ژانویه 6, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

پیونگ یانگ
دیکتاتور کره شمالی کیم جونگ اون ، که به وحشیگری معروف است ، اکنون از زبان رسانه های اجتماعی شعله ور است. دیکتاتور ممنوعیت زبان مستقیم را اعلام کرد ، که اغلب در شبکه های اجتماعی اعمال می شود. به پلیس مأمور شده است تلفن مشکوک هر کسی را توقیف کرده و در این باره تحقیق کند. اگر کسی در این کار گرفتار شود ، او را به زور به یک اردوگاه کارگری می فرستند تا کار کند.

چرا کیم جونگ اون ممنوع شد
کیم جونگ معتقد است که این امر بر زبان جوانان کشورش تأثیر می گذارد. نه تنها این ، او آن را توطئه ای از رقیب سرسخت کره جنوبی توصیف کرد. به گفته کیم یونگ ، یک زبان مستقیم از کلمات متداول در کره جنوبی اختراع شد. با یادگیری از آنجا ، جوانان کره شمالی از این کلمات در شبکه های اجتماعی استفاده می کنند.

کارمندان کیم جونگ اون می توانند تلفن همراه هرکسی را توقیف کنند
در کره شمالی ، این قانون از دسامبر اجرا شد. این اجازه را به مسئولان می دهد تا تلفن همه را برای بررسی زبان منسوخ شده یا زبان میانبر رسانه های اجتماعی ضبط کنند. افراد گرفتار شده برای کار اجباری به اردوگاه های کار در مناطق دور افتاده کره شمالی اعزام می شوند.

کیم یو یونگ: خواهر کیم جونگ اون از وزیر خارجه کره جنوبی عصبانی است
کیم جونگ اون از این موضوع ناراحت است
به گفته Rimjingung ، یک مجله ژاپنی ، هدف واقعی این دستور نگاه داشتن دولت به پیام مردم است. اکنون همه در کره شمالی تلفن همراه دارند و از شبکه های اجتماعی نیز استفاده می کنند. جوانان کره شمالی در پیام های خود از عبارات کره جنوبی استفاده می کنند. کیم جونگ اون از این موضوع ناراحت است.

4000 سرباز کره شمالی در دوران تاجگذاری به جنون کیم جونگ اون باختند
به خاطر گوش دادن به رادیو شخص دیگری به اعدام محکوم شد
کیم چونگ پس از گوش دادن به رادیوی خارجی ، کاپیتانی به نام چوی را در حضور 100 کارمند اخراج کرد. چوی بیش از 50 کشتی داشت. گزارش شده است كه یكی از كارمندان وی به دولت اطلاع داده است كه چوی به رادیوی خارجی ممنوع شده گوش داده است. به گفته یک مقام ، چوی قبلاً در ارتش یک رادیو بود و شروع به گوش دادن به برنامه های خارجی می کرد.

[ad_2]