دکتر عمر آتیک لایحه بیماران سرطانی را بخشید: پزشک پاکستانی برنده سال جدید ، مسیح برای قربانیان سرطان است

ژانویه 3, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

واشنگتن
یک پزشک آمریکایی پاکستانی-آمریکایی با نشان دادن سخاوت به قربانیان سرطان سال نو قلب او را به دست آورد. عمر آتیک ، یک آنکولوژیست که کلینیک آرکانزاس را اداره می کند ، شیمی درمانی ، پرتودرمانی و بسیاری آزمایشات دیگر را روی حدود 200 بیمار انجام داد. در فوریه سال 2020 ، وی مجبور شد بیمارستان خود را به دلیل کمبود کارکنان تعطیل کند. حالا دکتر عمر قبض این بیماران را بابت 5 روپیه کنار گذاشته است.

دکتر عمر برای بیماران خود پیام سال نو صادر کرد و گفت که بیماران دیگر مجبور نیستند کمک های خود را پرداخت کنند. وی گفت: ما به پذیرش بیمارانی مانند شما افتخار می کنیم. بسیاری از شرکت های بیمه بیش از حد صورتحساب را پرداخت کرده اند اما هنوز صورتحساب های زیادی وجود دارد. متأسفانه ، در حال حاضر سیستم مراقبت های بهداشتی ما به همین ترتیب کار می کند. ”

وی گفت که پس از تقریباً 29 سال تحت درمان سرطان ، اکنون بیمارستان خود را تعطیل می کنم. دکتر عمر گفت: “کلینیک تصمیم گرفته است که از کلیه صورتحسابهای پرداخت نشده بیمار صرف نظر شود. گفته می شود که کل اسکناس پرداخت نشده 6 لاک 50 هزار دلار یا حدود 4 کرور 75 روپیه لاک بوده است. دکتر عمر گفت: وقتی ویروس تاج خانه ها را خراب می کند و مشاغل را خراب می کند ، ممکن است زمان بهتری برای بخشش قبض های مردم نباشد.

[ad_2]