دونالد ترامپ می گوید هرگز صدها هوادار جمع شده در مقابل کاخ سفید را رها نکنید ، و به دلیل ساختمان Capitol سر و صدا ایجاد می کنید: ترامپ گفت – “من هرگز تسلیم نخواهم شد” صدها طرفدار مقابل کاخ سفید جمع شدند – هیاهوی ساختمان کاپیتول

ژانویه 7, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • جمعیت طرفداران ترامپ در مقابل کاخ سفید و ساختمان کاپیتول ایالات متحده تجمع کردند
  • شورش طرفداران ترامپ در ساختمان پایتخت ، درگیری با پلیس
  • ترامپ از هواداران می خواهد که مرتکب خشونت نشوند ، می گوید – من از انتخابات دست نخواهم کشید

واشنگتن
انتخابات ریاست جمهوری در ایالات متحده نام آشفتگی سیاسی منتشر شده در نتایج سال 2020 را ندارد. دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا که به تقلب در انتخابات متهم شد ، اکنون طرفداران خود را تحت فشار قرار داده است. جمعیت طرفداران ترامپ قبل از تشکیل پارلمان آمریکا در مورد نتایج انتخابات در مقابل کاخ سفید و ساختمان کاپیتول در ایالات متحده تجمع کردند. طرفداران ترامپ در ساختمان کاپیتول نیز سر و صدا کردند. همچنین خبر درگیری با پلیس وجود دارد.

خیابان های اطراف واشنگتن به دلیل ازدحام جمعیت طرفداران ترامپ بسته است. پلیس نیز مستقر است. در همین حال ، دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا از پذیرش شکست انتخابات خودداری کرد و از مایک پنس معاون رئیس جمهور خواستار بازگشت نتایج انتخابات به ایالات متحده شد. در همان زمان ، ترامپ از هواداران خود خواست تا تظاهرات مسالمت آمیز انجام دهند. ترامپ گفت که نباید در این تظاهرات خشونت رخ دهد. به یاد داشته باشید که ما طبق قانون یک حزب هستیم.

رئیس جمهور انتقام مایک پنس معاون رئیس جمهور را گرفت “دونالد ترامپ هیچ قدرتی برای به چالش کشیدن پیروزی جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری ندارد.” ترامپ گفت مایک پنس جرات انجام کاری را که باید برای محافظت از کشور و قانون اساسی ما انجام شود ، ندارد. ترامپ گفت که نتایج انتخابات باید به ایالت ها بازگردانده شود ، و به دولت ها فرصت اثبات واقعیت ها می دهد. آمریکا حقیقت را می خواهد.

در همین حال ، اخباری مبنی بر انتخاب جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ایالات متحده ، دادستان کل کشور خود در حال آمدن است. به گزارش رویترز ، بایدن مریک گارلند را به عنوان دادستان کل انتخاب کرده است. گارلند قاضی دادگاه آمریکا است.

نیکسون پس از رسوایی واترگیت به مقام ریاست جمهوری دست یافت ، حالا ترامپ چه کرد که سر و صدا ایجاد کرد
روند شمارش و تأیید آرا کالج انتخاباتی در جلسه مشترک پارلمان آمریکا از روز چهارشنبه آغاز شد ، اما نمایندگان جمهوری خواه در آریزونا به محض شروع به آن اعتراض کردند. مایک پنس ، معاون رئیس جمهور کشور که ریاست این جلسه مشترک را بر عهده داشت ، جلسه مشترک مجلس نمایندگان و سنا را به دلیل این مخالفت ها به تعویق انداخت تا مخالفت ها مورد بحث و رای گیری قرار گیرد. به هر دو اتاق دو ساعت فرصت داده شد تا در مورد اعتراضات بحث و رای دهند.

دونالد ترامپ ممکن است درست قبل از سوگند كردن بایدن ، آمریكا را “ترك” كند ، گمانه زنی ها در حال افزایش است

شمارش و تأیید آرا colle دانشکده های انتخاباتی معمولاً برای هر ایالت رسمیت دارد ، اما احتمالاً این روند تا روز پنجشنبه پس گرفته خواهد شد ، زیرا احتمال دارد مخالفت های مشابه بیش از 140 عضو جمهوری خواه و ده ها سناتور مجلس نمایندگان نشان دهد. در بیانیه ای که دقایقی قبل از آغاز پنس به ریاست جلسه مشترک پارلمان برای شمارش آرا of کالج انتخاباتی صادر شد ، “من عمدا تصمیم گرفتم که سوگند خود را در حمایت و حمایت از قانون اساسی نباید شمرده شود.

[ad_2]