دونالد ترامپ در برابر جو بایدن: دونالد ترامپ ممکن است افتتاح جو بایدن را با سفر بوئینگ 757 به فرودگاه پرستویک اسکاتلند لغو کند

ژانویه 5, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • دونالد ترامپ می تواند درست قبل از سوگند شدن بایدن به عنوان رئیس جمهور کشور را ترک کند.
  • گفته می شود دونالد ترامپ ، رئیس جمهور مستعفی آمریکا ، عازم اسکاتلند خواهد شد
  • ترامپ پس از انتخابات نتوانسته آن را جذب کند و دائماً در مورد نتایج سوالاتی را مطرح می کند.

واشنگتن
در ایالات متحده گمانه زنی ها مبنی بر اینکه دونالد ترامپ ممکن است درست قبل از سوگند یاد شود که جو بایدن به عنوان رئیس جمهور در 20 ژانویه ترک کند ، افزایش یافته است. گفته می شود که دونالد ترامپ قصد دارد به اسکاتلند برود. ترامپ پس از انتخابات نتوانسته آن را جذب کند و دائما نتایج را زیر سوال می برد. اکنون پس از انتشار خبر هواپیمای نظامی ترامپ در آمریکا که در 19 ژانویه در اسکاتلند فرود آمد ، بازار گمانه زنی ها داغ می شود.

گزارش شد که در 19 ژانویه ، فرودگاه پرستویک اسکاتلند یک هواپیمای بوئینگ 757 از ارتش ایالات متحده را به زمین نشست. این هواپیمای مسافربری گاهی مورد استفاده ترامپها قرار می گیرد. به این ترتیب دونالد ترامپ درست قبل از رسیدن رئیس جمهور بایدن به اسکاتلند خواهد رسید. این گمانه زنی ها در حالی مطرح شد که گفته می شود ترامپ در ایالات متحده است تا در روز سوگند بایدن در هواپیمای رئیس جمهور نیروی هوایی یک انتخاب مجدد خود را در سال 2024 اعلام کند.

استراحتگاه گلف ترامپ در اسکاتلند
کن دیلنیان ، روزنامه نگار ارشد NBC News در توییتر خود نوشت: “ترامپ ممکن است انتخاب خود را در سال 2024 در روز سوگند بایدن اعلام کند. به این ترتیب ترامپ در مراسم تحلیف شرکت نخواهد کرد و قصد ندارد با بایدن تماس بگیرد یا با او تماس بگیرد. طبق روزنامه اسکاتلندی هرالد ، هر هواپیمایی که ترامپ برنده می شود یک علامت تماس ویژه دارد. این شامل هواپیمای شخصی وی بوئینگ 757 نیز می شود.

کنترل کننده ترافیک هوایی اسکاتلندی اطلاعات مربوط به هواپیمایی با علامت تماس ویژه آمریکایی را دریافت کرده است ، اما هنوز مشخص نیست که کدام هواپیما می آید. یک منبع فرودگاه گفت که درست قبل از سوگند بایدن ، نسخه نظامی بوئینگ 757 از ارتش آمریکا رزرو شده است.این هواپیما توسط معاون رئیس جمهور آمریکا استفاده می شود ، اما غالباً ملانیا ترامپ بانوی اول آمریکا از این هواپیما استفاده می کند. استراحتگاه گلف ترامپ در اسکاتلند نیز وجود دارد.

[ad_2]